Orijinal Vagcom mu, Obdeleven Pro mu?

umutkrds_

Üye
İsim
Umut
Araç
2017 Tiguan
Öncelikle herkese iyi forumlar, yakın zamanda klon cihazım arızalandı ben de tekrardan aynı sıkıntıyı yaşamamak için orijinal cihaz almayı düşündüm. Daha sonrasında bilgisayarım sıkıntı çıkardığı için Obdelevenin da mantıklı bir seçenek olarak gördüm. Sizce artıları eksileriyle hangisini tercih etmeliyim?

Eğer aracınız sfd kilitli yeni araclardan ise Obdeleven pro, yok diğer araçlardan ise obdeleven'den daha hızlı Vag com vcds tavsiye ederim.

Selam,

Obdeleven alacağım paketler hakkında tecrubesi olanlardan yadim rica edicem.

Ultimate paket aldigimda 1 yıl boyunca ek birseye ihtiyacim oluyormu? 3 4 araca işlem yapacağim araç kisitlamasi var mi?

Selam,

Ultimate paket aldigimda 1 yıl boyunca ek birseye ihtiyacim oluyormu? 3 4 araca işlem yapacağim araç kisitlamasi var mi?
Hazir uygulamalari kullanacaksaniz ekstradan kredi satin almaniz gerekebilir. Fakat adaptasyon ve kodlama yapacaksaniz farkli bir ihtiyaciniz yok. Arac sayisi kisitlamasi da yok, istdiginiz kadar araca islem yapabilirsiniz.

Selam,

ultimate de herşey bedava ve sınırsız.

Selam,

Hocam, ben pro pack aldım. Bir süredir kullanıyorum bir kaç arabada denedim. Ve benim fikrimce vagcomdan oldukça kullanışlı ve pratik.

Geri
Üst Alt