Golf 7.5 highline navigasyon

791A ve B nav destekler hocam ayrıca mib 2.5 olmasına gerekyok sonu 846 866 874 ile biten dahili nav sistemi olan discover medialar hayalete most kablosu ile nav yansıtabilirsiniz
Most kablo dediğin turuncu fiber kablo mu usta

791A ve B nav destekliyor. Hayalete nav yansıtan discover medialar ile discover pronun farkı ise, proda aynı anda hem hayalette hem ekranda haritayı görebilirsiniz. Discover medialarda ya sadece hayalet üzerinde, ya da sadece ekranda navi görünür. Aynı anda iki yerde görünmez. Bizzat denendi
Reis o zaman benim üniteyi 846 B den 874 c yükseltmeye gerek yok iki de navili ünite bi de aktarmak için turuncu fiber kablo mu gerekiyor most kablo o mu oluyor

Reis o zaman benim üniteyi 846 B den 874 c yükseltmeye gerek yok iki de navili ünite bi de aktarmak için turuncu fiber kablo mu gerekiyor most kablo o mu oluyor
846 larda most çıkışı varsa gerek yok arkasına bir bakın 874C de most çııkışı var evet turuncu fiber optik kablo

Turuncu fiber kablo most evet ama 846 larda most çıkışı yok diye biliyorum most çıkışı yoksa hayalete nav aktaramaz o yüzden ünite değişikliği gerekebilir bu konudaki uzman abilerim daha iyi bilir.

@Jas ve @kralmali çok teşekkür ediyorum yarın bir kontrol edeyim yoksa 874 c upgrade yaparım en kötü 🙏🇹🇷😊

• Beğen
Tepkiler: Jas

Geri
Üst Alt