Comfortline standart jantından; Highline Orijinal Dijon janta geçiş

Bence alışılmışın dışında ; daha karakteristik bir duruş sergilemeye başladı araç ..! Daha kaslı daha güçlü bir yapıya büründüğünü düşünüyorum . Siz değerli grup üyelerini de görüşlerini merak ediyorum arkadaşlar.

Bence alışılmışın dışında ; daha karakteristik bir duruş sergilemeye başladı araç ..! Daha kaslı daha güçlü bir yapıya büründüğünü düşünüyorum . Siz değerli grup üyelerini de görüşlerini merak ediyorum arkadaşlar.
orjianl görüntü için en güzel jant dijon bence ama aracınız 7.5 tipinde olduğu için yaşadığınız şehirdede yollar iyiyse 18 proteria olabilir

benim de golf 7 e çok yakıştırdığım bir jant dijon, bulunduğum yerleri düşünürsek 18 den biraz korkuyorum açıkçası

Her zaman sade ve orjinal görünümden yana olduğum için kendi adıma beğendim güle güle kullanın

Çok titiz bir arkadaştan aldım. Lastiklerin üzerinde toz yoktu jantlar tertemizdi . 4 Lastik Michlen Pilot Sport 4 10/20 üretim 4 tanede Dijon jantı 7000 TL ye verdi arkadaş. Gerçekten çok gönlü zengin birisiydi. Bulunduğum yer 45 yanaktan aşağısını kaldırmıyor. Golf Tutkusu gerçekten bir başka oluyor emek verdiğinde

güzel hayırlı olsun. Orjinal far yıkamalı bir tampon ve tek U orjinal far çillop yapar bu arabayı

@gurkanyilmaz Hayırlı olsun

Daha kaslı daha güçlü bir görünüm için öne 12mm, arkaya 15mm spacer takmanızı tavsiye ederim.
Spacer araca bir eklenti olacağı için ister istemez aracın dinamiklerine zarar verecek ve teknik olarak aracın dengesi bozulacaktır. Kişisel fikrim aracın performansını maximum düzeyde tutmak için aracın orjinal parçarından vazgeçmeden fabrika verileri ile oynamadan kullanılmalı . Örneğin wolksvagen mühendisleri 1.2 motor aracı 102 beygir yaptı ise bunu 150 beygire yükseltmek; Wv Mühendislerine yani bu işi 50 yıldır yapan adamlara iş öğretmek gibi bir durum olur! Sizin tavsiyenizde buna benzer bir durum olduğu için ben görüşünüze saygı duyuyorum ama katılmıyorum.

orjianl görüntü için en güzel jant dijon bence ama aracınız 7.5 tipinde olduğu için yaşadığınız şehirdede yollar iyiyse 18 proteria olabilir
Bence daha iyisi Sebringler olabilir

güzel hayırlı olsun. Orjinal far yıkamalı bir tampon ve tek U orjinal far çillop yapar bu arabayı
Orjinal çift J led farıda bu araçta çok güzel duruyor. Tayvan üretimler hıç içime sinmiyor orjinal parça her zaman güvenli liman.

Far yıkamalı tampon hiç aklıma gelmedi ! Bunu bi araştırmalıyım .. Güzel fikir için teşekkürler 👍🏻
Eşimin aracında kışlık olarak kullanıyorum
Beyaz araca daha yakışmış gibi
benim de golf 7 e çok yakıştırdığım bir jant dijon, bulunduğum yerleri düşünürsek 18 den biraz korkuyorum açıkçası
Benim bulunduğum konumda 45 yanak lastikten aşağısınin araç için ciddi tehlike oluşturabilir. 18 inç jant otobanda güzel olur

Geçen sene aracı aldığımda hata edip direk lastikleri yenilemiştim ve bundan dolayı 17 veya 18 janta geçemiyorum. Ama dijonlar cidden golfe güzel yakışıyor. Hayırlı olsun hocam
Benim aracın üzerinde 2017 lastikler vardı biri balon yapmıştı hatta bekledim son güne kadar dayandım..

Geri
Üst Alt