Acc yaptırmak

Lavandiz

Üye
İsim
Erdem
Araç
Golf 7
Merhaba herkese, bilgisi olan kişiler beni aydınlatırsa sevinirim. Golf 7 aracıma ACC yaptırmak istiyorum ama radarı kaynaklı ve ya kaynaksız yapılıyormuş kaynaksız ücretli, sorum kaynaklı güvenli mi güvensiz mi?
Cevaplayan herkese teşekkürler.

Ön tampon demirine radar takılacak metal parçanın kaynaklı olması bence daha sağlıklıi orjinal radar yeri olan tampon demirinde de sonuçta kaynaklı parça. Sadece yaparken ya demiri çıkartmaları ya da kaynak yapılırken sorun olmaması için araç ECU sünü konnektörden çıkartmaları ve akü başını sökmeleri sağlıklı olur.

Ön tampon demirine radar takılacak metal parçanın kaynaklı olması bence daha sağlıklıi orjinal radar yeri olan tampon demirinde de sonuçta kaynaklı parça. Sadece yaparken ya demiri çıkartmaları ya da kaynak yapılırken sorun olmaması için araç ECU sünü konnektörden çıkartmaları ve akü başını sökmeleri sağlıklı Teşekkürler.

Son düzenleme:
Aynen @ZaGani dediği gibi yazacaktım bende, ne uzmanlar gördük piyasada en iyi diye bilinenlerin yaptıklarına yuh dedik :D

Siz sordunuz diye tedbirinizi alın başınız ağrımasın diye tavsiye veriyoruz, yoksa uzmanlar yapıyosa bize herhangi bir konuda danışmanıza gerek yok :)

Aynen @ZaGani dediği gibi yazacaktım bende, ne uzmanlar gördük piyasada en iyi diye bilinenlerin yaptıklarına yuh dedik :D

Siz sordunuz diye tedbirinizi alın başınız ağrımasın diye tavsiye veriyoruz, yoksa uzmanlar yapıyosa bize herhangi bir konuda danışmanıza gerek

Son düzenleme:

Geri
Üst Alt