Golf 7 Ultra Racing Spor Yay

gokselbasev

Yeni Üye
İsim
göksel
Araç
golf7
Herkese kazasız günler dilerim.
golf 7 1.2 tsi dsg aracıma yay alacağım ancak eibach ve vogtland hiçbir yerde yok ultra racing marka yay buldum ama kullanan birisine denk gelmedim halen kullanan veya daha önce kullanmış arkadaşlarımdan tavsiye bekliyorum

Yay alırken 1 defa alınan bir şey olduğu için kullanılan bilien bir markayı almanı tavsiye ederim. Sonra ses yaptı çok sert oldu dersin iade de almaz. Bildiğin hatta test ettiğin bir yay al. Başın ağrımasın.

Herkese kazasız günler dilerim.
golf 7 1.2 tsi dsg aracıma yay alacağım ancak eibach ve vogtland hiçbir yerde yok ultra racing marka yay buldum ama kullanan birisine denk gelmedim halen kullanan veya daha önce kullanmış arkadaşlarımdan tavsiye bekliyorum
Merhaba, Birlas da hale hazırda vogtland yay temin edebilirsiniz. Birkaç haftaya kadar da eibach yay aynı firmadan temin edebilirsiniz.

hayırlı olsun , deneyimlerinizi bekliyoruz hocam
teşekkür ederim rahatlık olarak çok iyi orjinaline göre %10-20 daha az konforlu ancak 225 55 16 dan 225 45 17 ye geçmemin etkisi de var 16 jant ile kullansam belki konfor kaybını hissetmezdim bile okadar iyi sekme vurma zıplama vs hiçbirşey yok eibach karakteristiği olarak arkalar çok az daha yüksek 03-22 kodlu 1.2 tsi ye tam uyumlu yay 01-22 olan yaylar daha da yüksek duruyor resmini de kısa zamanda atarım

Merhaba hocam ben de yay arıyorumda nereden temin ettiniz acaba?

teşekkürler hocam dediğiniz yerle de görüştüm de aracıma uygun olan modeli türkiyede hiç bir yerde bulamadım malesef

Eibach almanya merkezine mail attım türkiyede satışa Birlas'ın baktığı söyledi.
Onları da aradım ellerinde olmadığını sipariş üzerine geldiğini söylediler fiyat olarak da güncel kurla 4800 tlye geliyormuş.
Ben de almanyadan buldum 150 euroya ordan alıcam sanırım.

Geri
Üst Alt