Golf 8 Yalıtım Yaptıran?

aktoluna

Yeni Üye
İsim
Ali
Araç
Golf 8
Merhabalar, disaridan cok ses geldigi icin yalitim yaptirmak istiyorum. Daha once yaptiran oldu mu? Olduysa nerede yaptirdiniz, faydasi oldu mu paylasabilir misiniz?

Cok güzel olmus zaten, hatasiz kazasiz binin insaAllah. Benim arac style 1.5 ama yalitimdan cok sikayetciyim.

Upvote 0
2014 aracımın şiddetli yağmurlarda üstünü ortmedigim zamanlarda bazen sol bazen de sağ stoplardan bagajı açtığımda ince ufak su akıyor.daha önce böyle bisiy yaşayan oldu mu çözümü nedir? Saygilar

Upvote 0
Ender kim hocam? Ender elektronik mi ? Yalıtım işi de mi yapıyorlar? Eğer Ender elektronik ise dediğiniz aynı kategori de değiller. Subigarege ses yalıtımı ve ses sistemi üzerine uzmanlaşmış , kendini kanıtlamış bir yer. Sadece bu işi yapıyorlar.

Upvote 0
Ender elektronik hocam:) Tesekkur ederim. Sizin aracin modeli neydi?

Upvote 0
Ender kim hocam? Ender elektronik mi ? Yalıtım işi de mi yapıyorlar? Eğer Ender elektronik ise dediğiniz aynı kategori de değiller. Subigarege ses yalıtımı ve ses sistemi üzerine uzmanlaşmış , kendini kanıtlamış bir yer. Sadece bu işi yapıyorlar.

Yapmadığı birşey yok :) senin dediğin ürün kadar kaliteli değildir benim yaptırdığım kendi aracına yaptığı dükkandaki ürün memnunum tavsiye ederim:)

https://www.golftutkusu.com/topic/1...rofitlere-basliyoruz-tekiz/page/9#post-314832

Upvote 0

Geri
Üst Alt