Mercekli far için led ampul tavsiyesi

Fisher Prise

Yeni Üye
İsim
Fisher Prise
Araç
Golf 7
Merhabalar, 2015 comf golf aracıma Taiwan Replika çift mercekli J Far sipariş ettim. Uzunlarında ampul takılı imiş ancak kısalar için led ampul almam gerekecek. H7 diye biliyorum. Photon, Joyecar, Stark ve paul gibi markalara baktım ancak konu hepten çorba birisi a markası leş b al diyor diyeri b vardı a taktım rahatladım diyor iş iyice arapsaçı. Ne alalım dostlar :)

Led 360 / M8 led diye bilinen led ampul, replika mercekli far için en doğru tercih bence.
Eğer xenon düşünceniz yoksa tabii...

Merhabalar, 2015 comf golf aracıma Taiwan Replika çift mercekli J Far sipariş ettim. Uzunlarında ampul takılı imiş ancak kısalar için led ampul almam gerekecek. H7 diye biliyorum. Photon, Joyecar, Stark ve paul gibi markalara baktım ancak konu hepten çorba birisi a markası leş b al diyor diyeri b vardı a taktım rahatladım diyor iş iyice arapsaçı. Ne alalım dostlar :)
Merhaba, bende photon kullanıyorum, led 360 öneririm. Bence daha güzel bi görüntü var. Çizgisi daha belli.

kesinlikle xenon öneririm. led ısındıkça performans kaybediyor. iyi soğuması gerekli. birde fan sesi bazen araç içinde bile duyuluyor. bence xenon.

Geri
Üst Alt