Volkswagen'im Nerede? Sipariş sürecinin adımları, mesajları ve yaklaşık süreleri?

Aynen Web sitesi de çalışmıyor sanırım sipariş takip 

Çok şükür dün teslim aldık aracımızı. Demir tozu temizliği, kil işlemi ve Llumar ppf ile komple şeffaf kaplama işlemine başlandı. Yarın tüm işlemler bitecek inşallah.
Aracınız hayırlı olsun güle güle kullanın. Uygulamayı nerede yaptırdınız acaba? Bende şeffaf kaplama ve cam filmi yaptırmak istiyorum aracım gelince.

Sipariş takibini ne yazık ki bende yapamıyorum, sanırım problem var uygulamada.

Aracınız hayırlı olsun güle güle kullanın. Uygulamayı nerede yaptırdınız acaba? Bende şeffaf kaplama ve cam filmi yaptırmak istiyorum aracım gelince.

Web te çalışmıyor giriş ekranı gitti sanırım 

Hala çalışma devam ediyormuş sistemde. Gerçi benim sipariş 14 eylülden beri hala üretime planlanmadı. Her gün canlı destekle konul konuş onlar da bıktı ben de.

Hala çalışma devam ediyormuş sistemde. Gerçi benim sipariş 14 eylülden beri hala üretime planlanmadı. Her gün canlı destekle konul konuş onlar da bıktı ben de.
Ben siparişimi eylül başında verdim, satış temsilcisi pazartesi günü aradı ve aracın üretime planlandığını, Kasım ayı içinde teslim edileceğini söyledi. Sanırım 20-25 gün sürüyor işlem.

Ben siparişimi eylül başında verdim, satış temsilcisi pazartesi günü aradı ve aracın üretime planlandığını, Kasım ayı içinde teslim edileceğini söyledi. Sanırım 20-25 gün sürüyor işlem.
O zaman benim de herhalde ekim başına kadar sabretmem gerekecek üretim planlaması için. İşte en azından şu sistem çalışsaydı kendi psikopatlığımızı kendi içimizde yaşardık:) sağolun hocam bilgiler için. Hayırlı olsun aracınız.

• Beğen
Tepkiler: BBE

Daha yeni farkettim hocam kusura bakmayın ben aracımı Adana dan aldım ve çıplak bir şekilde Ankara ya gitmek istemedim. Adana Llumar yetkili satıcısı olan Of Tuning de yaptırdım.

• Beğen
Daha yeni farkettim hocam kusura bakmayın ben aracımı Adana dan aldım ve çıplak bir şekilde Ankara ya gitmek istemedim. Adana Llumar yetkili satıcısı olan Of Tuning de yaptırdım.
Ben ayda bir mutlaka şehirler arası yolculuk yapıyorum, önümüzdeki dönemde de sıklığı artacak gibi bu seyahatlerin. Şeffaf kaplama mutlaka önerir misiniz bunun için? Birde mahsuru yoksa ne kadara yaptırdığınızı öğrenebilir miyim fikir sahibi olma açısından?

Teşekkürler.

Ben ayda bir mutlaka şehirler arası yolculuk yapıyorum, önümüzdeki dönemde de sıklığı artacak gibi bu seyahatlerin. Şeffaf kaplama mutlaka önerir misiniz bunun için? Birde mahsuru yoksa ne kadara yaptırdığınızı öğrenebilir miyim fikir sahibi olma açısından?
Teşekkürler.
Ben şeffaf korumanın taş çizilme vs gibi şeylerden çok daha iyi koruyacağını düşünüyorum kimisine gereksiz masraf gibi gelebilir ancak takıntı seviyesinde aracımla ilgilendiğim için bana gayet normal geliyor [emoji4] Bu uygulamada fiyattan önce kullanılacak malzeme ve işçiliğin iyi olması gerkiyor malzeme llumar yada 3m kullanmanızı ve bu işte ustalaşmış bir yerde yaptırmanızı öneririm. Fiyat her ilde değişir ancak genel hatlarıyla 4000 ve 7000 bandında gidip geliyor tabi bunu 1500 e yapanlarda vardır illaki ancak tabiki karar sizin [emoji4]

• Beğen
Eski bir konuyu hortlatmış olacağım ama üstadların yardımına ihtiyacım var. Yeni araç siparişim şu anda çıkış limanında gözüküyor. ST geminin 8 Nisan'da TR'de olacağını söyledi. Ben de baktım ekranına aynen öyle yazıyor. Geminin adını da öğrendim.

Grande Detroit gemisine marinetraffic sitesinden baktığım zaman şu anda Cezayir açıklarında görünüyor ve İsrail'e doğru yol alıyor (Marinetraffic yanlış belirtmiyorsa eğer). 5 Nisan'da İsrail'e ulaşacakmış bu gemi rotaya göre.

Peki 5 Nisan'da İsrail'de olacaksa oradan ayrılıp, bizim araçları yükleyip Türkiye'ye gelmesi nasıl olacak? 3 günde olması mümkün değil. 8 Nisan'da nasıl Türkiye'de olacak anlamadım açıkçası kafam karıştı. Bu konuda fikri olan var mıdır değerli üyeler?

@Maxilopez Belkide cezayirden erzak takviyesi yapacak.

Yada Cezayir araç larını indirecek sonra istanbula devam edecek.

Moderatör tarafında düzenlendi:
@Terms Cezayir'e hiç uğramamış sanırım. Vigo (ispanya)'dan İsrail'e sehayat ediyor gözünüyor. Bu işte bir terslik var ama anlamadım. Rotası mı yanlış acaba. Belki bilen birisi çıkar

Eski bir konuyu hortlatmış olacağım ama üstadların yardımına ihtiyacım var. Yeni araç siparişim şu anda çıkış limanında gözüküyor. ST geminin 8 Nisan'da TR'de olacağını söyledi. Ben de baktım ekranına aynen öyle yazıyor. Geminin adını da öğrendim.

Grande Detroit gemisine marinetraffic sitesinden baktığım zaman şu anda Cezayir açıklarında görünüyor ve İsrail'e doğru yol alıyor (Marinetraffic yanlış belirtmiyorsa eğer). 5 Nisan'da İsrail'e ulaşacakmış bu gemi rotaya göre.

Peki 5 Nisan'da İsrail'de olacaksa oradan ayrılıp, bizim araçları yükleyip Türkiye'ye gelmesi nasıl olacak? 3 günde olması mümkün değil. 8 Nisan'da nasıl Türkiye'de olacak anlamadım açıkçası kafam karıştı. Bu konuda fikri olan var mıdır değerli üyeler?
Aracın gemide mi yoksa daha gemiye yüklenmemiş mi onu öğrenmeniz gerekiyor., sipariş no ile sorgulattığınızda bilgi ekranında sadece en son bilgi mi gözüküyor yoksa geçmiş zamanki bilgiler gözüküyor mu bir bakın., geçmiş bilgiler gözüküyorsa aracın üretimin tamamlandığını, yola çıktığını, gemiye yüklenip yüklenmediği yazar., eskiden gözküyordu şimdi nasıl bilmiyorum., veya vw danışma hattından aracın tüm geçmiş hareketlerini görebiliyorlar., yani aracın gemi de mi yoksa daha israilden geri dönüp araçları mı yükleyecek neyin ne olduğunu söylerler..

@forzaGilles Cevabınız için teşekkür ederim. Dediğiniz gibi sorgulattığım zaman bu şekilde gözüküyor. Anladığım kadarıyla çıkış limanında şu an fakat gemiye yüklenmemiş henüz.

VW.PNG

Geri
Üst Alt