Bu denkleme kac puan verirsiniz?

Yeni kasa a3’de golf - a3 kalite farkı çok belirgin diyemeyeceğim, hatta şahsi görüşüm 7.5 golf son kasa a3’den daha premium hissettiriyor. Ancak teknolojik altyapı vs itibariyle illa ki daha mutlu edici olacaktır. Bu sebeple bu geçişi tavsiye ederim ancak 300.000 TL’nin farkı etmeyeceğini de söyleyebilirim. Son kasalarda BMW 1 premium hissiyatı çok daha fazla sunuyor. Ardından Mercedes’in arka kapılarda dahi deri malzeme yapısı gözetildiğinde hissiyatı çok daha iyi. Ne yazık ki önceki nesilde 8v nasıl bir numara ise bu nesilde 8y son numara… burada önerim biraz daha yaşı olan 2020 vs bir a serisi amg paket olur. Motor da Mercedes’te 163 beygir gücüyle daha tatmin edici olacaktır.

bahsettiğiniz özelliklerde bir araç buldum inceledim inanılmaz yakışıklı duruyor iç dizaynı ve görselliği oldukça tatmin edici ben yerinizde olsam kesinlikle değiştirir alırdım. Her parkettiğinizde araca dönüp bakınca iyi ki.. diyeceğinizi düşünüyoruma3.PNG

bahsettiğiniz özelliklerde bir araç buldum inceledim inanılmaz yakışıklı duruyor iç dizaynı ve görselliği oldukça tatmin edici ben yerinizde olsam kesinlikle değiştirir alırdım. Her parkettiğinizde araca dönüp bakınca iyi ki.. diyeceğinizi düşünüyorumEkli dosyayı görüntüle 60237
;)
Evet gerçekten çok yakışıklı, yalnız benim söylediğimde sunroof yok.

bahsettiğiniz özelliklerde bir araç buldum inceledim inanılmaz yakışıklı duruyor iç dizaynı ve görselliği oldukça tatmin edici ben yerinizde olsam kesinlikle değiştirir alırdım. Her parkettiğinizde araca dönüp bakınca iyi ki.. diyeceğinizi düşünüyorumEkli dosyayı görüntüle 60237
sıfırı kaçki bunun? 27.500 km ve 2021 bu

Herkese selam.

2017 polo comfortline 1.0 tsi dsg, 2018 polo 1.0 tsi highline, 2019 golf comfortline 1.0 tsi dsg deneyimlerim ardından bir audi deneyimi yaşamak için niyetlendim.
Lafı çok uzatmadan niyetlendigim ve takasa verecegim araç özelliklerini yazıp değerli yorumlarınızı bekliyorum.

Golf 42000 binde, comfort paket ekstradan katlanır ayna, acc, replika cift j far var, arka tampon degisiminden 4000 tramer görünüyor. Renk indiyum gri.
Niyette olan audi a3 30tfsi sline beyaz renk 2021 30.000 km, hatasız.

Şimdi ben şöyle bir denklem kursam, buna 0 ile 5 arasında kaç puan verirsiniz? 😉

2019 1.0 tsi dsg comfortline golf + 300.000tl = 2021 audi a3 30tfsi sline
Hocam bence farka değecektir. A3 eline donanım farlar ve koltuklar sizi mutlu edecektir özellikle. Yeni kasa ve 2 yıl fark ve Audi. Bütçeniz el veriyorsa zarar etmezsiniz ilerde.

Hocam bence farka değecektir. A3 eline donanım farlar ve koltuklar sizi mutlu edecektir özellikle. Yeni kasa ve 2 yıl fark ve Audi. Bütçeniz el veriyorsa zarar etmezsiniz ilerde.
Aynı fikirdeyim hocam, nasipse gelecek hafta bitirmeyi düşünüyorum.

Yanlız şunu ekleyim cekileyim

Yeni Audi A3 ün hatcback kasası direk A3

Ama sedan A3 de durum A3,5 gibi
Hadı A3,3 diyelim bu kasaya

Floret gri sedan advance (sunroofsuz) a3 imrenilen araç banada (beyaz olmaz) hele bi de manuel olsa !!!!

Geri
Üst Alt