Ankara cam filmi yaptırabilecek yerler

Cmtrkr

Yeni Üye
İsim
Cem
Araç
Škoda Scala
Herkese merhabalar. Scala aracım için cam filmi yaptırmak istiyorum bir kaç yere sordum fiyatlara inanamadım. Solargard ve llumar için fiyat aldım. Ortalama 2000-3000 lira arası fiyatlar verdiler. Sadece 4 cam için. Sizce bu markalara bu kadar para vermek doğru mudur? Tabiki şuan da herşey pahalı ama doğru bir seçim olur mu tam anlayamadım? Herkese hayırlı forumlar

Herkese merhabalar. Scala aracım için cam filmi yaptırmak istiyorum bir kaç yere sordum fiyatlara inanamadım. Solargard ve llumar için fiyat aldım. Ortalama 2000-3000 lira arası fiyatlar verdiler. Sadece 4 cam için. Sizce bu markalara bu kadar para vermek doğru mudur? Tabiki şuan da herşey pahalı ama doğru bir seçim olur mu tam anlayamadım? Herkese hayırlı forumlar
Kastamonu da yaşıyorum dah önceki 2 aracım ve şimdiki aracıma da Ankara da çağrı yapı llumar da yaptırdım çokta memnunum

Llumar da fiyatlar aşağı yukarı tüm bayilerde aynı fiyat, bundan önceki aracıma ve şimdi ki aracıma Llumarvebstyling deki Salih abiye yaptırdım. İşçilik konusunda iyidir kendisi…

https://www.llumar.com.tr/urun/sedan-arac-urun-sihirbazi/ linki üzerinden istediğiniz uygulama noktasından randevu oluşturabilirsiniz. Bazen bayilerin verdiği fiyattan daha uyguna geliyor.

Emcar emre iyidir, doha garage akın iyidir bunlarda yer bulabilirsen tabi. Fiyat isi soyle; son cam filmini emcarda yaptirdim ne cizildi ne soldu llumardi sanirim o yuzden verdigim fiyat degdi bence

Emcar Garage da sanırım yaptıracağım bütün bayiler farklı fiyat verdiler. Yorumlara ve fiyata bakıp kararımı verdim. Yardımlarınız için teşekkürler

Ben llumarın satış sonrasından memnun kalmadım, forumda birisi de kaput koruması ile ilgili sorun yaşamıştı.
Özetle garanti filan hikaye bir sorun olursa kullanıcı hatası oluyor.
Ben şuan yaptıracak olsam solargard yaptırırım.
Ancak llumar yaptıracaksanız Salih abi/venstyling işçilik olarak iyi.

Ankara Keçiören de Joker Tuning. İşçilik konusunda çok başarılı. Bir de kendisinin getirmiş olduğu seramik cam filmi ısıyı kesme konusunda bilindik markalardan çok daha etkili.. 1.200 TL ile 1.400 TL arasında bir fiyatı var.

Ben Ankara Ostim'de FolioPlus firmasına yaptırıyorum bu tarz işleri. İşçilik olarak gayet üst düzeydeler tavsiye ederim. Yasın abiye Arslan Parçası Otomotiv Firmasının selamını söylerseniz de size yardımcı olacaktır.

Herkese merhabalar. Scala aracım için cam filmi yaptırmak istiyorum bir kaç yere sordum fiyatlara inanamadım. Solargard ve llumar için fiyat aldım. Ortalama 2000-3000 lira arası fiyatlar verdiler. Sadece 4 cam için. Sizce bu markalara bu kadar para vermek doğru mudur? Tabiki şuan da herşey pahalı ama doğru bir seçim olur mu tam anlayamadım? Herkese hayırlı forumla

Keçiörende "YOS Tuning" var, işinin ehli çok kaliteli cam filmleri var. Fiyatları da buna göre çeşitleniyor tabiki. Tavsiye ederim.

Ankara İvedikte Çölgeçen kardeşleri araştırın,çoğu yetki servise yıllardır iş yaparlar 25 yıllık esnaflardır,Birde Ankara saimekadında class tuning Hakan Abiler vardır,eski esnaflardır tavsiye ederim.

Ankara İvedikte Çölgeçen kardeşleri araştırın,çoğu yetki servise yıllardır iş yaparlar 25 yıllık esnaflardır,Birde Ankara saimekadında class tuning Hakan Abiler vardır,eski esnaflardır tavsiye ederim.
Class Tuning Hakan abiyle de çalıştım şimdiye kadar. Gerek esnaflığı gerek iyi niyet güler yüzü çok kaliteli esnaftır ince ince hiçbiyere zarar vermeden on numara işçilik yapar haklısınız (y)

Kardeşim ben de daha 2 3 hafta once yaptirdim ankara şaşmazda. Kesinlikle tavsiye ederim hem fiyati cok uygun hem de işçilikleri cok iyi ve de kişilik olarak da on numara insanlar. Her turlu yardimci olurlar.
Şaşmazdaki baska dükkanlar minimum 1500 2000 dediler burada ayni filmi yanlis hatirlamiyorsam 700e yaptirmistim. Oyle en kalitelisi olacak diye bir sartin yoksa bir gorusup fikir almani tavsiye ederim. Markasi snowlu biseydi sanirim tam hatirlayamadim ama ayni markaya baska bir dukkan 1750 dedi:)
Şaşmaz akbil oto

Hocam iskitlerde Llumar ın bayiisi var oraya gidebilirsin ben çok araç yaptırdım fiyatta da yardımcı oluyorlar. Ayrıca garantili oluyor.

Petrolart detailing Ankara ''Alfa Romeo Giulia'' aracımı götürmüştüm. Yurtdışı kalitesinde işçilikle ilerliyorlar.

Geri
Üst Alt