Golf 7 Led Stop Retrofit

simonmc

Yeni Üye
İsim
Özkan
Araç
Scirocco
Selamlar herkese,

Trafikte ara ara görüp "çok güzel stop bunlar yaa" dediğim Golf 7,5 Comfortline stoplarını çıkma olarak temin edip, 2015 model Midline Plus Golf 7 arabama montajladım.

Ben uygulamadan önce forumda ilgili konularda mesajları olan @Skyline (Musa Bey) ve @futwrf (Furkan Bey) ile özel mesaj yoluyla iletişime geçtim. Sağ olsunlar teknik konularda destek oldular onlar da.

Ve sonrasında işe giriştim. Tüm aşamaları detaylı şekilde videoda gösterdim. Düşünenler için yardımı olur umarım.

Selamlar herkese,

Trafikte ara ara görüp "çok güzel stop bunlar yaa" dediğim Golf 7,5 Comfortline stoplarını çıkma olarak temin edip, 2015 model Midline Plus Golf 7 arabama montajladım.

Ben uygulamadan önce forumda ilgili konularda mesajları olan @Skyline (Musa Bey) ve @futwrf (Furkan Bey) ile özel mesaj yoluyla iletişime geçtim. Sağ olsunlar teknik konularda destek oldular onlar da.

Ve sonrasında işe giriştim. Tüm aşamaları detaylı şekilde videoda gösterdim. Düşünenler için yardımı olur umarım.

Highline taiwann neden düşünmediniz?

Elinize sağlık çok güzel yol gösterici bir paylaşım olmuş. Maşallah aracınıza yalnız keşke bagaj körüklerini çıkarmadan kılavuz ile geçirseydiniz su alma ihtimali yüksek çok nalet ni parça

Elinize sağlık çok güzel yol gösterici bir paylaşım olmuş. Maşallah aracınıza yalnız keşke bagaj körüklerini çıkarmadan kılavuz ile geçirseydiniz su alma ihtimali yüksek çok nalet ni parça
Teşekkürler. Su alma durumunu bilmiyordum ya. Orayı bi şekilde yalıtmak lazım o zaman.

Ekli dosyalar

• 40EB397A-666D-4310-983E-4AB259A021CD.jpeg
    40EB397A-666D-4310-983E-4AB259A021CD.jpeg
    159 KB · Görüntüleme: 74
  • 80EEE9B2-A5C5-4A7D-AEF4-A75BC795EB2F.jpeg
    80EEE9B2-A5C5-4A7D-AEF4-A75BC795EB2F.jpeg
    177 KB · Görüntüleme: 73
Hocam hayırlı olsun, sevdiğim bir uygulama. Size çok yardımcı olamamıştım yoğunluktan ötürü, ama beni de anmanız utandırdı biraz beni. Hayrını görün. Güle güle kullanın

Hayırlı olsun. Kişisel zevklere göre değişir tabi ama bence de comfortline stopları highline'a göre daha şekil duruyor :)

Merhaba,
Comfortline ledler çok yakışıklı gerçekten. Ellerinize sağlık. Güzel günlerde kullanın.
Videolu anlatım ise süper, faydalanalar olacaktır mutlaka.

@Skyline Estafrullah, siz gereken bilgileri ilgili konularda da paylaşmıştınız zaten. Birbirimize yardımcı olma niyetimiz yeter :)

@oguzhanbostan Çok teşekkürler.

@Sithnecro Teşekkür ederim.

@agacmalzeme Teşekkürler. Haklısınız, zevkler ve renkler mevzusu. Kayar sinyalli olunca çok güzel oluyor bence de.

@mustik Ben de orjinalciyim genel olarak, her anlamda orjinal yedek parça daha iyi oluyor bence.

Geri
Üst Alt