Golf 7 GTe

Bulent Karabina

Yeni Üye
İsim
Volkswagen
Araç
Golf gte
Arkadaslar benim clima bozuldu volkswagen bayisi bakmiyor yada bakamiyor. Bana tavsiyede edebileceniz firma var acaba

İstanbul'da şahinler oto klima var Bodrum'dan yazıyorsunuz galiba. Bodrum'da vardır özel servis mutlaka klimadan anlayan düzgün. Bence başlığı da değiştirirseniz daha yardımcı olmaya çalışan çıkabilir Golf 7 GTE başlığındna klimanın bozulduğunu kimse anlayamaz.

Upvote 0
Muglaliysaniz, Mentese de otomar bosch car service var. ustesinden gelir.

Bodrum da aracimin kritik bir parcasi bozulunca oneri uzerine oraya cektirmistim. Ustesinden kisa surede geldiler. Sag salim istanbula gitmistim.

Istanbul da ise greenlight bosch car serviceyi oneririm

Upvote 0
Tskler kardesim bosch servici aradim yardimci olamiyacaklarini soylediler hybrite oldu icin

Upvote 0
Yetkili servislere başvurduğunuzda neden bakamayacaklarını söylediler merak ettim?

Upvote 0
Hybride olmasi sebep gosterdiler. Yetkili yokmus Turkiyede
Dünya 'nın neresine giderseniz gidin., yetkili servis araca bakmak zorundadır. kaldı ki aracın kliması ister benzinli olsun ister elektrikli olsun aynı alt yapıya sahip., klavyeden 2 tuşa basıp aracın tüm onarım belgelerine erişebilme imkanı var servislerin.

• Beğen
Tepkiler: SCC
Upvote 0
Türkiye'de satışı olan bir araç mı bu araç tam bilmiyorum pek vakıf değilim ama eğer satışı varken servisin bakmaması çok enteresan. Çok şaşırdım doğrusu. İnşallah işiniz rast gider halledebilirsiniz

Upvote 0
Hikaye şudur.

Konuyu acan üye almanya / hollanda / isvicre vsvs ikametli

Bodrumda tatilde.

Araç yüksek ihtimal
Mk7 gte (242 hp hibrit)

Aracın ne oldugu önemli degil tabi.

Araç garantide oldugundan (+uzatılmıs garantide olabilir)
Tr deki Yetkili servis bi dünya yurt dışı garanti kapsamında onarım tamir prosedürü ile ugraşmak istememiş.

CASH para ile yaptırcam desin araç sahibi ? Bakın nasıl hizmet alıyor.

Vw araca vw servisi bakmıyor a falan gelmiş konu. Öyle sey olmaz imkansız zaten

Son düzenleme:
Upvote 0
Geçenlerde Doğuş oto kartalda Golf 8 GTE vardı ve araç ile ilgileniliyordu. Yetkili servis aracınız ile ilgilenmek zorundadır. Gerekirse teknik ekibini çağırır inceletir.

Upvote 0
Öncelikle geçmiş olsun bu sıcakta klimasız gerçekten çok zor. Eğer servisteki yapacak ustanın bu araçtan ilgili eğitimi yoksa o araçtan ilgilenmezler. Bu araçlarda yüksek voltajlı akü bulunduğu için gerçekten hatalı ve yanlış müdahalelerde ölüme varan yaralanmalar olabilir. Bana çok makul geldi araçla ilgilenmemeleri. Ve Türkiye’de bu aracın parçasını bulmak gerçekten zor. sonuçta burada pazara girmemiş depolarda parçası yoktur. Tamir süreci gerçekten uzun sürer. Tekrar geçmiş olsun kolay gelsin.

Upvote 0
arkadaslar daha cozumum halolmadi vw trabzon buraya ugradim yuzume bile bakmadi vw izmir vw bodrum
Hepsini aradim bana yardimci olamiyacaklarini soylediler. Hibrit oldu icin o yuzden buraya yardim amacli yazdim tandiniz yada yavsiye etiniz garag varmi diye

Upvote 0

Geri
Üst Alt