Golf 7.5 aracım için spacer almak istiyorum.

yunusk5481

Yeni Üye
İsim
yunus
Araç
golf 7,5 2019
2019 model golf 7,5 1.5 tsi aracım var spacer takmak istiyorum sağlam ve güvenilir marka önerileriniz nelerdir ? arkalara 15mm önlere 12 mm takma düşüncem var.

hocam sm için iletişim adresi bulamadım sitleri de yok sanırım nereden alabilirim ?
Merhabalar. Ben facebook messenger'den ulaşmıştım sm spacers'e (Şemsi Altunbaş). Çok zaman geçti tabi; 3 yıl önceydi. Bi deneyin şansınızı isterseniz.
Şimdi arama motorundan baktım faceleri duruyor halen, instagramları da var galiba.

2019 model golf 7,5 1.5 tsi aracım var spacer takmak istiyorum sağlam ve güvenilir marka önerileriniz nelerdir ? arkalara 15mm önlere 12 mm takma düşüncem var.
Merhabalar,bildiğiniz üzere grubumuzun tuning aksesuar sponsor firmasıyız.İstanbul içinde profesyonel işinin ehli,kefil olabileceğimiz ustamız mevcut.İnstagram adresi OGZSPACER.uygulama yaptığı araçları inceleyebilirsiniz. @metinkar ile direkt olarak irtibata geçebilirsiniz.Yönlendirme konusunda yardımcı olurum.

Moderatör tarafında düzenlendi:
SMSPACERS kullanıyorum. Yıllardır aracımın üstünde yer alıyor ne bir balans bozma ne de bir ters durumla karşılaşmadım. Tavsiyedir.

Kolay gelsin, son durum nedir acaba. Uygulama yaptınız mı?

Elimde çift aplikasyonlu (5*100 - 5*112) 15 mm spacer mevcut

Burda tavsiye edilenlere 15mm spacer için yazdım, aralarında fiyat olarak iki katı fark var aynı spacer için. Bu kadar fark normal mi ucuzu alsak ne gibi problem yaşarız?

Mk4 leon icin spacer arayışındayım. Biraz araştırma yaptım ama tam karar veremedim.
Önerilen 7075 t6 alimunyum alaşımlı spacer takılması. Tüm firmalar bu alaşımdan yaptığını söylüyor fakat bakıp da bunu anlamanin pek bir yolu yok iş burada biraz güvene kalıyor. Ve en büyük baş belası balans sorunu. 1 2 firma balans garantisi veriyor ama tabi balans yaparsa tutumlari ne olur belirsiz.
Bulabildiğim firmalar; sm spacer, h&r spacer, ogzspacer ve fg spacer bu firmalardan daha once iyi veya kotu deneyimi olan var mi?
Önler 12mm arkalar 15 mm düşünüyorum.

Golf 7 aracıma replika mallory 17inç jantlarıma ogzspacer'dan 12mm ön 15mm arka spacer aldım. İlk geldiğinde taktık balans yaptı. Sonradan sökünce anladık ki jantın içine giren bilezik tabir edilen kısmı oturmamış. Hemen aldığımız yerle iletişime geçtik. Çok yardımcı oldular direk geri göndermemizi ve jantın göbek kısmının fotosunu istediler. Spacerları uyacak şekilde yeniden tornaya soktular ve tam uyumlu şekilde geri gönderdiler. Müşteri memnuniyetleri çok çok üst seviyede.

Geri
Üst Alt