Golf 7 Orijinal R Ön Tampon Retrofiti (Tamamlandı)

Hayırlısı olsun orjinal olması iyi olmuş çıkmamı sıfır mı ürün maliyeti ne oldu mahsuru yoksa
Teşekkürler. Maliyeti için satan kisi paylasmamami rica etti. Soyle soyleyeyim, replika tamponlara gore bir tik yukarida fiyatı

Merhaba, sonunda tüm eksiklikleri tamamlayarak orijinal r ön tamponu aracıma taktım. Panjur da zaten orijinal r araca aitti. Farlarla birlikte ön taraf komple r görüntü oldu

Sırada orijinal R yan marspiyeller var.

Ekli dosyalar

• 903BF3EA-625D-4B2C-B889-05DE62D444CD.jpeg
    903BF3EA-625D-4B2C-B889-05DE62D444CD.jpeg
    149.7 KB · Görüntüleme: 154
  • 9F864CE9-EC50-47C0-94B3-0DF0A566DA95.jpeg
    9F864CE9-EC50-47C0-94B3-0DF0A566DA95.jpeg
    141.7 KB · Görüntüleme: 154
Son düzenleme:
Merhaba, sonunda tüm eksiklikleri tamamlayarak orijinal r ön tamponu aracıma taktım. Panjur da zaten orijinal r araca aitti. Farlarla birlikte ön taraf komple r görüntü oldu

Sırada orijinal R yan marspiyeller var.
Maşallah, güzel olmuş. (y) 💙

Hocam senin konuyu hortlatıyorum ama bir sorum olacaktı. Ben de nasipse rline tampon taktım arkaya orjinal ama davlumbaz ile tampon arası boşluk kaldı. Replika takanlar ya da orjinal bunu nasıl hallediyorlar. Davlumbaz da mı değişmesi lazım?

Ekli dosyalar

• 30B2FC83-ED51-48F1-BB53-4772237D9A1E.jpeg
    30B2FC83-ED51-48F1-BB53-4772237D9A1E.jpeg
    249.6 KB · Görüntüleme: 88
Hocam senin konuyu hortlatıyorum ama bir sorum olacaktı. Ben de nasipse rline tampon taktım arkaya orjinal ama davlumbaz ile tampon arası boşluk kaldı. Replika takanlar ya da orjinal bunu nasıl hallediyorlar. Davlumbaz da mı değişmesi lazım?
Merhaba hocam, benim arkada 7.5r line tampon var. Tampon normal 7.5 tamponu. 7 lerdeki gibi tamponda farklilik yok sadece difuzor farki var. Bu nedenle sizde olan bosluk bende olmadı.

Merhaba hocam, benim arkada 7.5r line tampon var. Tampon normal 7.5 tamponu. 7 lerdeki gibi tamponda farklilik yok sadece difuzor farki var. Bu nedenle sizde olan bosluk bende olmadı.
Acaba bu meşhur yerlerde yaptıran arkadaşlar bu sorunu nasıl çözüyor merak ettim doğrusu. Dışa olan kıvrımı normal tampondan farklı oldugu için hem yuva yeri uymuyor hem de boşluk kalıyor. Şaşırdım doğrusu. Ha bu arada yapan yer de şaşırdı. İlk defa başımıza geliyor diye 😂😂😂

Bence sizi orijinal davlumbaz fiyatı alın. Çok pahalı şeyler değil diye tahmin ediyorum.

Bence sizi orijinal davlumbaz fiyatı alın. Çok pahalı şeyler değil diye tahmin ediyorum.
Almanyadan gelme ihtimali var. Bugun sorduracağım. Yalnız ben bu dışarda yaptırılan replika rlineları merak ettim. Onların da davlumbazlarını değişiyorlar mı diye? Yoksa bu şekil içerisine pislik alır, aerodinamiği etkilenir vs vs. Yapan arkadaşlarda ilk defa gördük deyince şaşırdım

Evet bulduk, parça gelmiş ama biz görmemişiz. Ufak plastik bir parça. Ekliyorum.

Ekli dosyalar

• F9C46D25-3D65-46F7-89DD-582C3CA4462E.jpeg
    F9C46D25-3D65-46F7-89DD-582C3CA4462E.jpeg
    117.9 KB · Görüntüleme: 57
@ZaGani selam

Golf r tamponu taltıktan sonra radyatör boşlukları için bir şey yaptın mı? Oradan içeriye çok fazla su gitme potansiyeli var gibi görünüyor 🙂

@ZaGani selam

Golf r tamponu taltıktan sonra radyatör boşlukları için bir şey yaptın mı? Oradan içeriye çok fazla su gitme potansiyeli var gibi görünüyor 🙂
Evet, orijinalde oralarda olan izgara menfezlerden kullandim. Su girer ama acik degil orasi bende

Geri
Üst Alt