Jant boyama hakkinda metalik gri

İsim
Atakan
Araç
Golf 5 1.4 TSI
Arkadaşlar merhaba, kısa zaman önce aldığım siyah Golf 5 imin gri renkteki jantlarında kaldırıma sürtmeden, taş gelmesinden vs kaynaklı bazı çizikler mevcut ve de ben bu soluk griyi parlak hale çevirmek istiyorum. ( jantlar orijinal metalik gri)

Sizce internetten vernik ve sprey boya alsam kendim başa çıkabilir miyim yoksa bir Ustaya mı yaptırmalıyım ama anladığım kadarıyla zahmetli bir iş olduğundan Ustalar fazla fiyat çıkarıyor gibi. Tavsiyelerinizi bekliyorum Arkadaşlar sağ olun

Kapalı ortamda uygulama şansınız varsa ve eliniz biraz yatkınsa jantın bir tanesinde deneyin, iyi sonuç alırsanız diğerlerine de uygularsınız. Boya öncesi zımpara vs. işlemler için Youtube'da bolca video mevcut. Uğraşamam derseniz mecbur ustaya vereceksiniz.

Elim pek yatkın değildir:) biraz zahmetli duruyor 3lü set şeklinde tüpler satılıyor ama uğraştirici ve zor gibi geldi. Teşekkürler yardımınız için.

Kapalı ortamda uygulama şansınız varsa ve eliniz biraz yatkınsa jantın bir tanesinde deneyin, iyi sonuç alırsanız diğerlerine de uygularsınız. Boya öncesi zımpara vs. işlemler için Youtube'da bolca video mevcut. Uğraşamam derseniz mecbur ustaya vereceksiniz.
Bir de konu dışı olacak ama bir soru daha sormak istiyorum sizlere.

Led far taktirmak istiyorum, bugun ustayla gorustum de photon taktiracagim kisalara. Ama yuvasina baktik ki uygun degil. Tamponu indirip oraya bir + - kablosu gibi bir sey cekecekler. Sonrasinda sorunsuzca istersem sari veya led far arasinda degisim yaparak kullanabilecekmisim.

Ben hukukçu oldugum icin elektrik islerinden neredeyse hic anlamam:) Anlatabildim mi kafama takilani bilmiyorum ama sizce bahsettigi gibi sorunsuz bir islem midir? Teşekkür ederim simdiden.

Geri
Üst Alt