Arka tampon değişimi

golffugurr

Yeni Üye
İsim
Uğur
Arkadaşlar merhaba. Konuyu doğru yere mi açtım bilmiyorum. Bilgisi olan arkadaşlardan yardım bekliyorum. Konu şu şekilde

Kavşakta ilerlerken önumde bir araç durdu. Mecburen ben de durdum. Arkamdaki araçta ani bir şekilde durdu. Onun arkasından gelen taksi hemen arkamdaki araca vurdu. Arkamdaki araç da benim aracıma vurdu.Bu şekilde üçlü bir zincirleme kaza meydana geldi. Polis geldi tutanak vesaire tutuldu.Aracımdaki hasarın fotoğraflarını yüklüyorum. Sizlerden yardım beklediğim konu ise aracımın hasarına bakarak bana yol göstermeniz.
1.gorseldeki işaretledigim alan çizik değil. Çatlak.
2.gorselde ki çivi girmiş delik gibi

Ekli dosyalar

• IMG_20220704_075551.jpg
    IMG_20220704_075551.jpg
    136.7 KB · Görüntüleme: 105
  • IMG_20220704_075525.jpg
    IMG_20220704_075525.jpg
    146 KB · Görüntüleme: 105
Son düzenleme:

Ver servise orjinal tamponla değişsin. Hasar kaydı çıkacak diye yaptırmamazlık yapılmamalı. Kasko ya dünya para veriliyor.

'Ben' hiçbir hasar göremiyorum.
Valla gözlerim mi bozuldu diye acaba yorumlara bakayım dedim şükür bozulmamış gözlerim, rötüş'lük bir kaç çizik dışında göçük vs göremedim. Daha doğrusu tamponu değiştirecek kadar bir hasar görünmüyor. En azından fotoğraftan

Tamponu değiştirmek için bir sebep gözükmüyor. Nazarlık olsun diye bırakırdım şahsen.

Valla gözlerim mi bozuldu diye acaba yorumlara bakayım dedim şükür bozulmamış gözlerim, rötüş'lük bir kaç çizik dışında göçük vs göremedim. Daha doğrusu tamponu değiştirecek kadar bir hasar görünmüyor. En azından fotoğraftan
Cevaplarıniz için teşekkür ederim.Görsellerde hasar olan yerleri işaretledim. Çok şükür çok büyük bir hasar yok. Fakat 1.gorseldeki işaretledigim alan çizik degil çatlak. Ayrıca darbeyle orasinin biraz yamuldugunu görebilirsiniz. 2.gorselde ise çivi girmiş gibi delik. 1.gorseldeki olay olmasa açıkçası hiç sorun olmazdı. Ama çatlak gibi olan yer biraz düşündürdü beni.

Benzeri bir durum başıma geldi, elletmedim. Duruyor

• Beğen
Tepkiler: SCC
Geçmiş olsun .Bu hasarı nereye götürürseniz götürün kasko tamir eder. Tampon değişmez. Servistede kasko bu tamponu değişmez. Boyanacak.

Kasko alttaki deliği mini onarim kapsaminda hasari yansitmadan giderir. Tabi kaskon varsa bu durum gecerli yoksa aynindan bendede var nazarlik tutuyum dedim amma nazar bitmiyorki 🤣 Bu sefer de başka bir yerde sürtünme izi oluştu 😀😀 Gecmis olsun....

Geri
Üst Alt