5 inç yeni Mib 2 MirrorLink ünite taktırdım. Tecrübelerim...

Fiyatlar dolar uzerinden tahminen 3 te bir fiyatina iniyo ki o zaman kamera olayiyla beraber fiyat ucuyo sanirim . Yada burdaki cin para birimi birebir tl gibi yaklasik olarak 

Moderatör tarafında düzenlendi:

@Salih Sayın evet olabilir hocam. 

Bu arada madem USB 3.0 destekliyor bir tane de şundan almamız mı gerekiyor  8D  

http://www.hepsiburada.com/sandisk-ultra-fit-64gb-usb-3-0-usb-bellek-sdcz43-064g-g46-p-BD802873
En fazla kac gb destekliyor o belli mi ona gore almak gerek . Yeni gordum 64 u destekliyor .birde poloda cd surucu ustte . Bunda altta. Acaba golflerde maliyet acisindan buna gecermi volsvagen. Cikabilecek yeni urun olabilir. Simdi cihazda ayrica mikrofon usb aparati girisi baglantisi icin kablo var. Maliyet dusurebilir volsvagen. Zamanla gorecez bakalim.

@Orhan Okay

Hocam siteye uye olmaya calisiyorum eger basarabilirsem detay vericem :)

150$ a aldigimiz cihaz burada 39$ :) bu çinli kardeslerimiz japon yeninden kazaniyor anlasilan

Siteye bir şekilde üye olmayı becerebildim. ¥290.00 fiyat kargo ile 310 oldu fiyat gerçekten çok başarılı :)

Gayet Güzel ve Çok verimli bir paylaşım olduğu kesin.Ürün Orijnal ve işlevleride çok harika.Bu konu sayesinde onlarca arkadaşımız bu cihazı alıp Araçlarını daha keyifli hale getireceklerdir... Emeği geçen herkese Teşekkürler Arkadaşlar :)  Şu cihazın 5.8 yada 6.5 hatta 7-8 inç büyüklükte ve daha fazla özelliğe sahip olanını Bekleyeceğim... Bu varsa illaki oda yakında düşecektir çin-çan-çun  piyasasına  :'( :('

Adamlar resmen hayalet gösterge satıyor ya... Ne kadar güzel bir şey o. Gerçi şu an benim bluetoothlu sistem gelsin razıyım :) hatta ingilizce olmasını bile dert etmiyorum :)  

taobao sitesi pekte uyguna gelmiyor arkadaşlar fiyatlar alibaba ile neredeyse aynı gibi sadece bizim aldığımız cihaz 35$a geliyor geri kalanlarda fiyatlar aynı

zaten bu sitedede alibabanını group sitesindenmiş

Ekli dosyayı görüntüle 3170

taobao sitesi pekte uyguna gelmiyor arkadaşlar fiyatlar alibaba ile neredeyse aynı gibi sadece bizim aldığımız cihaz 35$a geliyor geri kalanlarda fiyatlar aynı

zaten bu sitedede alibabanını group sitesindenmiş

Ekli dosyayı görüntüle 3170
Hayalet gosterge kac tl ye geliyor ki hesaplayan var mi ben internete girip yazilari ceviremiyorum  

Geri
Üst Alt