Camların duraklayarak kapanması

emrahe

Yeni Üye
İsim
emrah
Araç
Golf 8
Merhaba golf 8 araba aldım ön camları tek seferde kapatırken camlar belli bir yerde durup tekrar devam ediyor. Tek seferde kapanmıyor. Bazen de tek seferde kapanıyor. Böyle bir şeyle karşılaşan var mı? Hata mı onu da bilmiyorum.

Merhaba golf 8 araba aldım ön camları tek seferde kapatırken camlar belli bir yerde durup tekrar devam ediyor. Tek seferde kapanmıyor. Bazen de tek seferde kapanıyor. Böyle bir şeyle karşılaşan var mı? Hata mı onu da bilmiyorum.
Merhabalar ben 1 yıldır kullanıyorum aracı, bende de yapıyor ama çok nadir. yani her açma kapamada olan bir şey değil.
Tabi ben bir de bayide alırken cam filmi yaptırdığım için şüpheliyim. eğer döşemeyi sökerek yaptılarsa düzgün oturtamadılarsa eğer ondan kaynaklanabileceğini düşünüyorum.
Sizde varmı cam filmi

Upvote 0
Kalibrasyon yapın düzelecektir. Camları ya zorlamışlardır veya kir-pislik varken 1 kere takılınca hafızaya alıyor o kısma gelince duraksıyor. 4 cam kalibrasyon diye aratırsanız youtube ve forumumuzda olacaktı konusu.

Upvote 0
kapatma esnasında start stop devreye giriyor yada çıkıyor olabilir mi ?

Upvote 0
Golf 8 de camı kaldırma tuşuna bastıktan sonra start stop devreye girerse yapıyor, sonrasında kaldığı yerden devam ediyor.

Upvote 0
Merhabalar ben 1 yıldır kullanıyorum aracı, bende de yapıyor ama çok nadir. yani her açma kapamada olan bir şey değil.
Tabi ben bir de bayide alırken cam filmi yaptırdığım için şüpheliyim. eğer döşemeyi sökerek yaptılarsa düzgün oturtamadılarsa eğer ondan kaynaklanabileceğini düşünüyorum.
Sizde varmı cam filmi
Evet var Doğuş otoya alırken yaptırdım ama sonradan yaptırmadım.

Upvote 0
Upvote 0
Hayirli olsun, kazasiz belasiz kullanin insaAllah. Ben de cam filmi yaptirmistim alirken. Yalatimi nasil arabanizin? Memnun musunuz?

Upvote 0
Merhabalar sorunu cozdunuz mu ?

Upvote 0

Geri
Üst Alt