Ben Kimim? / Tanışma Konusu

Merhaba arkadaslar , abilerim;

Orduluyum orduda yasiyorum.adim sedat.25 yasinda ogretmenim.ilk arabami ve golfumu gecen ay aldim:)
Aramıza hoşgeldiniz hocam, kendi aracınıza ait fotoğraflar ile hikayenizi anlatabilirsiniz işte benim golfüm bölümünde :'(

Aramıza hoşgeldiniz hocam, kendi aracınıza ait fotoğraflar ile hikayenizi anlatabilirsiniz işte benim golfüm bölümünde :'(
Hocam esimin memleketine geldik somestr dolayisiyla.yollar cok karli oldugundan ve de acemiligim oldugundan arabayla gelmedim.valla ozledim arabami:)yanina gidince zevkle paylasirim:)

Hocam esimin memleketine geldik somestr dolayisiyla.yollar cok karli oldugundan ve de acemiligim oldugundan arabayla gelmedim.valla ozledim arabami:)yanina gidince zevkle paylasirim:)
Deseniz ya hocam, aile ile buluşmuşsunuz fakat Golf'ünüze uzak kalmışsınız, buluşmanızı bekliyoruz o zaman bizde sabırsızlıkla ;)

Merhaba arkadaslar , abilerim;Orduluyum orduda yasiyorum.adim sedat.25 yasinda ogretmenim.ilk arabami ve golfumu gecen ay aldim:)
Hocam aramıza Hoşgeldiniz. Aracınız hayırlı olsun.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Herkese iyi akşamlar.21 yaşındayım Tekirdağ/Çorlu'da yaşıyorum. İlk aracım Golf oldu 10 Kasımda teslim aldım :)  

Herkese iyi akşamlar.21 yaşındayım Tekirdağ/Çorlu'da yaşıyorum. İlk aracım Golf oldu 10 Kasımda teslim aldım :)  
Hocam böylesine büyük bilgi havuzuna hoş geldiniz, çok memnun olduk sizleri aramızda görmekten :)  

Geri
Üst Alt