Ben Kimim? / Tanışma Konusu

Ben kutay , Ankarada yaşamaktayım. 17 yaşımla en genç üyelerdenim s=bigstar . 2016 Golf 7 midline plus arabaya sahibiz. Golf konusunda sorularınız olursa memnuniyet ile cevaplayabilirim. :mad:

Merhaba ben Erhan 88 doğumluyum,Adıyaman'da aile hekimiyim,evliyim çocuğum yok.Ford Mondeo 2015 Titanium 1.6 TDCİ (beyaz) arabam var,ayrıca belirteyim;golf almak için satılıktır :)  Eskiden de forumdaydım iş-güç,ev,düğün,al-sat,tayin derken uzun bir süredir yoktum.0 km golf alacam,yakında başlık açarım.Anlatacak çok şeyim var ama çok yorgunum :)  Eski başlıklarıma baktım hey gidi günler dedim :)

Değerli Hocam

Sizi hatirladim.Imzanizda konfogüre ettiğiniz aracta ilk dikkatimi çeken renk tercihiniz oldu. Maalesef baska bir kaç renk gibi Günbatımı kırmızısı da artık üretilmiyor. 

Aracınızın  ilanınını burada da bir konu başlığı altinda acabilirsiniz. Fotoğraflarını da eklerseniz harika olur.

Hayalinize bir an önce kavuşmanızı dilerim.hayat çok hızla alıp gidiyor.

Saygı ve sevgilerimle

Merhaba ben Erhan 88 doğumluyum,Adıyaman'da aile hekimiyim,evliyim çocuğum yok.Ford Mondeo 2015 Titanium 1.6 TDCİ (beyaz) arabam var,ayrıca belirteyim;golf almak için satılıktır [emoji4] Eskiden de forumdaydım iş-güç,ev,düğün,al-sat,tayin derken uzun bir süredir yoktum.0 km golf alacam,yakında başlık açarım.Anlatacak çok şeyim var ama çok yorgunum [emoji4] Eski başlıklarıma baktım hey gidi günler dedim [emoji4]
http://///topic/769-bakım-temizlik-...t=12883&embedDo=findComment#comment-12883  
[/URL]  
Tekrar hoş geldiniz hocam

Merhaba arkadaşlar, 1.2 dsg comfotline golfüm ile aranıza katılmış bulunmaktayım. forumu uzun süredir takip ediyorum ve okuyucu grubundanım diyebilirim. Adım murat 35 yaşındayım, evliyim ve kimyagerim. Aracı alırken sağolsun @silvershadow Murat Hocam bitmek bilmeyen sabrı ve nezaketi ile çok yardımcı oldu, tekrar teşekkür ediyorum kendisine. herkese iyi forumlar

Merhaba arkadaşlar, 1.2 dsg comfotline golfüm ile aranıza katılmış bulunmaktayım. forumu uzun süredir takip ediyorum ve okuyucu grubundanım diyebilirim. Adım murat 35 yaşındayım, evliyim ve kimyagerim. Aracı alırken sağolsun @silvershadow Murat Hocam bitmek bilmeyen sabrı ve nezaketi ile çok yardımcı oldu, tekrar teşekkür ediyorum kendisine. herkese iyi forumlar
Değerli Murat Hocam 

Güzel günlerde sevdiklerinizle kullanmanızı dilerim. 

Aracınızin donanim özelikleri hakkında merak edenler olursa Highline kıvamında Comfortline donanımda diyerek detayları size bırakayım.

Değerli Murat Hocam 

Güzel günlerde sevdiklerinizle kullanmanızı dilerim. 

Aracınızin donanim özelikleri hakkında merak edenler olursa Highline kıvamında Comfortline donanımda diyerek detayları size bırakayım.
İyi dilekleriniz için teşekkürler Murat Hocam. araçta opsiyon olarak cam tavan, u led bi xenon farlar, madrid jant, sürüş konfor paketi ve ışık paketi mevcut, aracın rengi ise beyaz . çok keyif alarak kullandığımız söyleyebilirim. 

Merhaba herkese aranıza Bursa'dan katılıyorum, 28 yaşındayım, evliyim, devlette çalışıyorum. Nissan juke arabamı satıp aranıza katıldım 3 ay önce 70 bin tl bandında otomatik bi arac ararken kendimi Golf de buldum ?

Aracım 2. El 2014 model beyaz renk comfortline 1.4 tsi DSG 48 bin km de aldım.  (sürüş konfor paketi ve highline jant paketi ekletilmiş) benzinli alma sebebim eşim ile ben ayni yerde calisiyoruz ev is arası 4 km her gün 8 km yolum var fazla km yapmadığımdan dolayı tercihim benzinli oldu 

Sadece okuyu olarak sizi takip ediyordum üye olmak bugüne kısmetmiş. Aracıma sizin sayenizde metal pedal seti taktım, led makyaj aynası (ic aydınlatma ayak aydınlat zaten led), led geri vites lambası, led plaka aydınlatma, farlarım halojen olduğu için uzun ve park lambalarımı led yaptım kısalara dokunmadım göz almamak icin. 

Simdi shark anten birebir orijinal bulabilirsem takmak istiyorum beyaz aracıma yakışacağını düşünüyorum ? Hepinize bu güzel paylaşımlarınız dan dolayı tesekkurler...

Moderatör tarafında düzenlendi:
Herkese selamlar bende Erzincan'dan aranıza katıldım yaşım 36 sağlık sektöründeyim ilk volksvagenimi 2010 senesinde aldım jetta tsı dsg 140 bg sonrasında golf tdı dsg ve şu an yine bir 2015 golf Tsı dsg kullanıcısıyım herkese saygılar sunarım.

Herkese selamlar bende Erzincan'dan aranıza katıldım yaşım 36 sağlık sektöründeyim ilk volksvagenimi 2010 senesinde aldım jetta tsı dsg 140 bg sonrasında golf tdı dsg ve şu an yine bir 2015 golf Tsı dsg kullanıcısıyım herkese saygılar sunarım.
Golf tutkunu dostlar arasına hoş geldiniz değerli Hocam 

Aramıza hoşgeldiniz Hocam.  :'(

Selam Aleyküm hocalarım. Ben Abdülkerim Aslan Gaziantep teyim öğretmenim. Bir golf sahibi olmaktan cok böylesi güzel golf severlerle birlikte olmak mutluluk verici. 

SELAM BEYLER ADIM ONUR HATAY'DAN FORUMA DAHİL OLDUM GOLF 7 1.4TSİ BMT HİGH MAN. ARAC KULLANIYORUM

Geri
Üst Alt