Motor Seçimi Anketi

Sorunsuzluk, ekonomi ve memnuniyet anlamında bugünkü şartlarda tercih edeceğiniz motor hangisidir?

• 1.0 TSI

Kullanılan: 18 14.8%
  • 1.2 TSI

Kullanılan: 19 15.6%
  • 1.4 TSI

Kullanılan: 29 23.8%
  • 1.5 TSI

Kullanılan: 37 30.3%
  • 1.6 TDI

Kullanılan: 19 15.6%
  • 1.6 FSI

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    122
Bu yağ eksiltme durumunda araçta uyarı lambası yanıyor mu arkadaşlar nasıl farkediyorsunuz
Bildiğim kadarıyla;sorun teşkil etmeyecek boyuttaysa sarı,kritik noktadaysa kırmızı yanıyor yağ lambası.hatta sarı yanınca söndüğü de oluyor

1.4tsi kullanıyorum çok memnunum,bu böyleyse 1.5 nasıldır diyip bir an önce geçme amacıyla aracımı satışa çıkardım :)
Hepsi birbirinin bir boy önünde ilerliyor. 1.5 1.4, 1.4 1.2 , 1.2 1.6 , gibi

“1.2 TSI debriyaj sıkıntısı yaşadım., 2 araçta” demişsiniz., bu araçta DSG miydi yoksa manuel vites mi..? Yaşadığınız arıza neydi..?
İki araç da manueldi, iki aracın da debriyaj merkezi ile ilgili sıkıntı yaşadık. Birinde sıkıntı olduğunu fark etmedik devriyajı erken bitirdi. Diğeri hepten çalışmayı bıraktı

3 farklı golfüm oldu deneyimlerimle şu sıralamayı yapabilirim 1.4tsi>1.2tsi>1.6tdi.
Şu an 1.4 TSİ 150 HP dsg tiguan kullanıyorum. Merak ettiğim 1.5 150 lik ile pek farkı var midir bunun?

3 farklı golfüm oldu deneyimlerimle şu sıralamayı yapabilirim 1.4tsi>1.2tsi>1.6tdi.
Şu an 1.4 TSİ 150 HP dsg tiguan kullanıyorum. Merak ettiğim 1.5 150 lik ile pek farkı var midir bunun?
Pek hakim değilim ama büyük ihtimal 1.5 200 km üstü hızlarda daha atik olacaktır

Ankette e-tsi yok??

Kafaya takılan nokta

Made in china üretim .
Fren balatasında bile china yazdımı burun kıvıran adamlarız.

Bu bataryanın ömrü nedir?
2 yıl garanti bittikten sonra 7. yılda hadi 9. Yılda iyi niyete girecek bir bataryamıdır?

Yoksa Akü kardesim bu Akü!
Sarf / tükenen/ biten ekipman.
Fiyat 1000 sterlin (ingiltere golf forumunda bir şahıs yetkiliden fiyat almış)

Valla durduk yere 19 bin masraf açacaksa

Koltugun altında
varsa fişini çekerim ben
e-tsi =>tsi dönüşümüEkli dosyayı görüntüle 58299Ekli dosyayı görüntüle 58298
Kendimi alıntılayarak?

Batarya ömürleri
İcindeki hücre sayılarıyla dogru orantılı sanırım.(multi hücre)
Tam elektrikli araçlarda bi 150 bin garantisi var batarya icin
Bu e-tsi bataryasında da eger hücre sayısı hallice fazlaysa uzun ömürlü olma ihtimalide var tabi
Zaman tecrübe belirler ?
Bekleyerek........

Son düzenleme:

Geri
Üst Alt