Golf 7 J Far Soketi

YIGITHANSENN

Yeni Üye
İsim
Yigit
Merhabalar,

2016 Model aracım allstar paket u led farlar mevcut j far olarak değiştiriyorum fakat soketler uyumlu olmadığı için işlem yapılması gerekiyormuş.
İstanbulda 1-2 yerden fiyat aldım fakat tam tatmin olamadım rakamlardan 1000-1200 TL gibi rakamlar konuşuluyor.

Benzer bir işlem yaptıran var mı nerede yaptırabilirim yardımcı olabilir misiniz ?

Merhabalar,

2016 Model aracım allstar paket u led farlar mevcut j far olarak değiştiriyorum fakat soketler uyumlu olmadığı için işlem yapılması gerekiyormuş.
İstanbulda 1-2 yerden fiyat aldım fakat tam tatmin olamadım rakamlardan 1000-1200 TL gibi rakamlar konuşuluyor.

Benzer bir işlem yaptıran var mı nerede yaptırabilirim yardımcı olabilir misiniz ?
Kardeşim aracında orjinal bi xenon farlar var bunu süküp tayvan çift j far takmak akıldışı aydınlatmasıda orjınal bi xenon gibsi olmaz.
farlarının aydınlatmasından memnun değilsen farlarının içini, dışını ve merceğini temizlet, daha sonra

Osram Next Generation D3S Night Breaker Laser Xenarc ampullerınden taktır farkınız göreceksın.

Upvote 0
Kardeşim aracında orjinal bi xenon farlar var bunu süküp tayvan çift j far takmak akıldışı aydınlatmasıda orjınal bi xenon gibsi olmaz.
farlarının aydınlatmasından memnun değilsen farlarının içini, dışını ve merceğini temizlet, daha sonra

Osram Next Generation D3S Night Breaker Laser Xenarc ampullerınden taktır farkınız göreceksın.

Aracımı komple 7.5 r a çeviriyorum bu sebep ile değiştiriyorum.

Far kalitesinden dolayımı akıldışı dediniz acaba

Upvote 0
Bence de orijinal Bixenon varken Taiwan far biraz macera aramak gibi.

Upvote 0
Aracımı komple 7.5 r a çeviriyorum bu sebep ile değiştiriyorum.

Far kalitesinden dolayımı akıldışı dediniz acaba
Orjinal ( U Led ‘li Adaptif Bi-Xenon Plus) farları değiştirip çakma far takmak tamamen akıl dışı bir işlem olcaktır.,

Replika (çakma far) görüntüsü göze güzel gözükebilir bunun haricinde gece aydınlatması şuan ki orjinal bi-xenon farlarınızın yanına yaklaşamaz., vasat bir aydınlatmadan öteye gitmez.,

Oysa adaptif bi-xenon plus farlarınız 8 farklı aydınlatma modu içerir., viraja duyarlıdır, direksiyonu çevirmenizle virajlarda mercekler sağa-sola hareket eder.,

İnsanlar adaptif bi-xenon plus farın hayalini kurar., retforit yapmaya kalktığınızda 25-30 bin tl. masrafı olan bu gelişmiş farları retfofit yapmaya bütçesi yetmediği için ahh keşke bütçem olsa da yapabilsem diyee iiç geçiren çok insan varken.,

Siz bu akıllı (adaptif farlara) hali hazırda sahipken replika/çakma far takmaya kalkıyorsunuz., gerçekten enteresan bir durum., :rolleyes:

Adaptif Bi-Xenon Plus Farlar / U Led Gündüz Sürüş Farları (çalışma prensibi ve gelişmiş özellikleri);

0171EB6A-8054-462D-B21D-6599956713BA.jpeg

Upvote 0
1000TL’ye ucretsiz kodlama dahil yapabilirim soket sokete montaj.

Ekli dosyalar

• 7107A68E-07B1-46BE-9209-537408FB5DEB.jpeg
    7107A68E-07B1-46BE-9209-537408FB5DEB.jpeg
    125.4 KB · Görüntüleme: 12
Upvote 0

Geri
Üst Alt