Sesli Komut ve Google Asistan, IPhone Siri

sedobey

Üye
İsim
Sedat
Selam arkadaşlar. 2018 Golf ardından 2020 model Fabia ve şimdi de 2022 seat arona ile sesli komut özelligini kullanıyorum. Bildiğiniz üzere Aracı kendi sesli komut olayı çokta işe yarar birşey değil sadece multimedya sistemi içinde kisitlı bir kullanım sunuyor. Ben samsung kullanıcısıyım ama katfeşimin iphone telefonunu araca bağladıgım zaman, siri ile her türlü diyaloğu direksyondaki ses tuşuna uzun basınca gayet güzel gerçekleştiriyorum. Ardından Android ile yani Google Asistan ile maalesef bu söylediklerimi yapamıyorum, direksiyon tuşuna uzun bastığın zaman Google Asistan devreye giriyor, Birini ara dediğim zaman arıyor mesaj yaz dediğim zaman yazıyor fakat gerek bu işlemler olsun gerekse hava durumu bilgi alma ve herhangi bir şey sorduğum zaman telefon cevap veriyor, ama telefonun konuşmalarını arabanın hoparlörlerinden duyamıyorum 1 haftadır Google Asistan yetkilileri dahil aramadım yer kalmadı. Ne yaptıysam iPhone'da duyduğum siri'nin cevapları duyduğum gibi Google Asistan ile aracın multimedya sisteminden ses almayı başaramadım, sizden ricam aracınızda bunu deneyip buradan ulaşırsanız memnun olurum Şimdiden teşekkür ediyorum �yi forumlar

Abi neden kendini yoruyorsun o kadar
Al bir iphone keyfine bak
Ugrasma bu kadar :))
Nacizane bir tavsiye.

Abi neden kendini yoruyorsun o kadar
Al bir iphone keyfine bak
Ugrasma bu kadar :))
Nacizane bir tavsiye.
İyide işimi görmez o telefon işim gereği sürekli şarkı indirmem gerekiyor. Yoksa haklısın. Ayrıca önemli olan sorunu çözmek

Son düzenleme:

Geri
Üst Alt