Golf 7 Cam Çıtası

İsim
Aytuğ
Selam 👋
Golf 7 de orjinal olarak cam cıtaları mevcutmu? Gördügüm araclarda bazılarinda sadece altta mevcut.. bazılarında komple var..
Benim aracımda hic biri yok.. Bu ayrım neye gore? Donanım farkina gore farklilasiyor mu yoksa Canımız nereye istiyorsa veya göze hitap sekline gore ilgili kisima mi müdahale ediliyor? yaptırmak istiyorum ama orjinali nedir ona uyumlu olması taraftarıyım. Fikri ve bilgisi olanlar yorumlarsa sevinirim..

Selam 👋
Golf 7 de orjinal olarak cam cıtaları mevcutmu? Gördügüm araclarda bazılarinda sadece altta mevcut.. bazılarında komple var..
Benim aracımda hic biri yok.. Bu ayrım neye gore? Donanım farkina gore farklilasiyor mu yoksa Canımız nereye istiyorsa veya göze hitap sekline gore ilgili kisima mi müdahale ediliyor? yaptırmak istiyorum ama orjinali nedir ona uyumlu olması taraftarıyım. Fikri ve bilgisi olanlar yorumlarsa sevinirim..
Golf 7'de bildiğim kadarıya hiç birinde ne sadece altta ne komple olacak şekilte yok,bende highline donanım var mesela ama krom çıta yok,bu yüzden orjinal olarak bulmanız imkansız,çünkü yok öyle bir üretim.Ülkemizdede nette görmüşsünüzdür belki,sadece alta gelecek şekilde ve komple saracak şekilde var fakat onlar oturmasına güzel oturuyorlar fakat parlak krom oldukları için benim hoşuma gitmiyorlar,tabi zevkler ve renkler tartışılmaz diyerek belki sizin hoşunuza gidebilir,eğer sizi sadece kalıp teleşlandırıyorsa,kalıp üzmez.Orjinalleri bilşyorsunuzdur mat krom oluyor genelde bu amaçta kullanılan çıtaların,belki yurt dışı ditelerde bulunabilir.Bir abi'm Fabia'sına yurt dışından bulmıştu mesela komple saracak şekilde mat krom.Bizim piyasada bir seçenek daha var siyah krom,canlısını gördüm fenada durmuuordu..

Degerli yorum icin tesekkurler.. Her seyin orjinali güzeldir.. orjinali nasil ise oyle olmasi iyi bence.. yoksa istersek altina istesek sadece ustune takabiliyoruz.. Merakim Orjinali nasil diyeydi. Aynen bahsettiginiz gibi piyasada gorduklerim de parlak tipten olanlardan..

Geri
Üst Alt