R Line Direksiyon Retrofit

hayırlı olsun çok güzel olmuş teyp ve klima ile birlikte. güle güle kullanın.

abi çok yakışmış özellikle direksiyon mükemmel olmuş . r direksiyon kaça mal oldu acaba ?

Aracımda spor tarzı düşünmediğim için aklımda olmayan ama @zulalyol abinin bana tavsiye ederek attığı görsellerden sonra ikna olduğum r line direksiyona geçiyorum bu haftasonu itibariyle. 😊 Bir önceki direksiyona nazaran görseli daha hoş duruyor. Montaj sonrası görselleri de paylaşacağım.

Güncelleme: Bugün @zulalyol Zülal abi Bursa’da gerekli montajı ve @forjust1day Tuna abi de sağolsun uzaktan bağlantıyla kodlamaları halletti. Kendilerine ayrı ayrı teşekkür ediyorum hem yardımları hem de sabırları için 😊🙏🏽 Ayrıca Zülal abi sağolsun benim sol katlanır aynanın kırıldığını farkettim onu da değiştirmiş olduk. Son olarak günün kapanışını dijital klimayla taçlandırdık. Sonuç olarak ciddi emek ve kodlama sayesinde güzel iş ortaya çıkmış oldu. Aracım sayelerinde görsel şölene döndü. 😊
Merhaba gerçekten güzel olmuş. Ancak kafama takılan bir konu vardı. Yeni direksiyon takılmadan önce airbag üzerindeki vw logosu yeni kabartmasız olan tipteydi, takılınca eski kabartmalı olan logo olarak değiştiğini gördüm. Airbag kapağı üzerindeki logo değişebiliyor mu? Ben de airbag kapağı arıyordum da ona göre eski ya da yeni logo olmasını dikkate almayacağım. Teşekkürler...

Merhaba gerçekten güzel olmuş. Ancak kafama takılan bir konu vardı. Yeni direksiyon takılmadan önce airbag üzerindeki vw logosu yeni kabartmasız olan tipteydi, takılınca eski kabartmalı olan logo olarak değiştiğini gördüm. Airbag kapağı üzerindeki logo değişebiliyor mu? Ben de airbag kapağı arıyordum da ona göre eski ya da yeni logo olmasını dikkate almayacağım. Teşekkürler...
Merhabalar teşekkür ederim hocam, uğraştırıyor illa ki ama evet değişebiliyor. Ben eski logoyu tercih ettim. Rica ederim.

Geri
Üst Alt