Orjinal U Led İçin Halojen Sinyale Led Takma

emreqoral

Üye
İsim
Emre
Araç
Mk7 - 1.2 - 2016
Merhabalar arkadaşlar. Orjinal u led kullanıyorum ve sinyaller bildiğiniz gibi halojen. Sadece halojen sinyali led olarak değiştirme imkanımız var mı ?

Led ampül takabilirsiniz ama golf r gibi olsun istiyorsanız fsrlsrınız açılması lazım

Led ampül takabilirsiniz ama golf r gibi olsun istiyorsanız fsrlsrınız açılması lazım
Golf R gibi değil hocam. Orjinal U Led in halojen ampulünü led bir ampulle değiştirmek istiyorum. Led ampul bulabilir miyim, bunu soruyorum aslında :)

Merhabalar arkadaşlar. Orjinal u led kullanıyorum ve sinyaller bildiğiniz gibi halojen. Sadece halojen sinyali led olarak değiştirme imkanımız var mı ?
Ben led sinyal ampulu kullanmıştım U led yapmadan önce. amerikan parklar hep açıktı bi sorun çıkarmadı sadece gündüz sinyal çok belirgin değil gibi geliyordu bana onun dışında akşam ledin yanıp sönmesi çok şık duruyor tavsiye ederim

Ben led sinyal ampulu kullanmıştım U led yapmadan önce. amerikan parklar hep açıktı bi sorun çıkarmadı sadece gündüz sinyal çok belirgin değil gibi geliyordu bana onun dışında akşam ledin yanıp sönmesi çok şık duruyor tavsiye ederim
Teşekkür ederim hocam deneyimlerinizi paylaştığınız için

Hocam tek u fabrika çıkışlı farın sinyali led yapabiliyoruz ama nasıl far sökülmeli mi yapmak maliyetli mi aydınlatır mısın
Hocam sinyallerin sökülmesi-takılması çok basit. Ben sökmeye çalıştım ve bişeyi yok. Sadece H21W kodlu led ampul almanız gerekiyor. Photon marka buldum, almayı düşünüyorum. Arıza ışığı yakmaz diyor ama emin olamadım. Arıza ışığı konusunda bilgisi olan var mı acaba ?

Geri
Üst Alt