Anket - 17" OEM Valencia vs. 15" OZ Ultraleggera (Mat Bronz, Crystal Titanium)

Hangi kombinasyonla devam ederdiniz

• Kullanılan toplam oy
    54

Sırf OZ diye bırak 15inch'i,arabama 16 inch'ini bile takmam.Arabayı gösteren en önemli aksesuar bence jant ve günümüz tasarımı araçlarda jant ölçüsü 17 inch'in altına düşünce görüntü bozuluveriyor,isterse dünyanın en pahalı en yakışıklı jantı olsun...B segmenti araçlarda 16inch bir nebze idare ediyor ama 15 kabul edilemez benim gözümde,e bunu şimdi kalkıpta birde Golf'e koyarsan kaş yapayım diye göz çıkarırsın.

Geçtiğimiz hafta ben de jant bakıyordum ve tercihimi 18oz den yaptım. İnternette yazan fiyatlardan epey bi indirim yaptılar o yüzden mutlaka arayın fiyat alın.

Oz omnia modelini aldım. Omnia en ucuz modeli ama neredeyse çıkma dartford fiyatına geldi.

Teşekkür ederim hocam OZ jantların sıfır ve 2.el fiyatları arasında uçurum var. 15 inch sıfır fiyatını sorduğumda büyük hayal kırıklığı yaşadım 😄 ama 2 yer var yarın soracağım onlar da uymazsa 17 ye yöneleceğim. Siz OZ jant kullanacak olsanız hangi rengi veya renkleri kullanırdınız beyaz araç için?

Ekli dosyalar

• 20211119_100551.jpg
    20211119_100551.jpg
    193.5 KB · Görüntüleme: 32
  • IMG-20211103-WA0012.jpg
    IMG-20211103-WA0012.jpg
    187.1 KB · Görüntüleme: 32
Çok güzel olmuş maşallah :love:
Naçizane oem jant kullanmayı tercih ediyorum bende keza aracıma bende orjinal jant aramış ve bulup almıştım.
Sizin de aracınız nezdinde 17 valencia güzel bir tercih olmuş, aracın çehresi değişmiş çok yakışıklı olmuş Güle güle kullanın inşallah.

Çok güzel olmuş maşallah :love:
Naçizane oem jant kullanmayı tercih ediyorum bende keza aracıma bende orjinal jant aramış ve bulup almıştım.
Sizin de aracınız nezdinde 17 valencia güzel bir tercih olmuş, aracın çehresi değişmiş çok yakışıklı olmuş Güle güle kullanın inşallah.
Teşekkür ederim hocam. Kazasız belasız kullanmak nasip olur inşallah

Geri
Üst Alt