Anket - 17" OEM Valencia vs. 15" OZ Ultraleggera (Mat Bronz, Crystal Titanium)

Hangi kombinasyonla devam ederdiniz

• Kullanılan toplam oy
    54

Furkan_Sen

Üye
İsim
Furkan
Araç
Golf MK6
Merhaba çok arada kaldım değerli görüşlerinizi bekliyorum. Aracım 2012 model Golf Mk6 Beyaz renkli şu an elimde yeni aldığım 15inch continental 4 mevsim lastiklerim var siz olsaydınız 15' oz ultraleggeralari alip devam mı ederdiniz yoksa 17'valencia jant lastik takımini mı alırdınız***(valencianın lastikler yazlık istanbulda yaşıyorum kışlık lastik masrafı da çıkması olası) iki jantta araçta nasıl durur sizce hangisi göze daha hoş görünür her iki durumun artıları eksileri nelerdir görüşlerinizi bekliyorum. Anketi de yanıtlarsanız sevinirim. Hayırlı akşamlar

Screenshot_20220414-180259_sahibindencom.jpgScreenshot_20220414-180430_Chrome.jpg
Screenshot_20220414-190809_Chrome.jpg

Son düzenleme:

Teşekkür ederim hocam aslında Oz jantları görene kadar 17 ye geçmek istiyordum ama Oz lar aklını kariştıriyor insanın
17 Oz için de bütçe ayarlamak problem
Haklısınız pek kolay olmuyor. Ama golfünüz 17 ile kendini gösterir. Golfe en uygun jant 17 bence.

Teşekkür ederim hocam aslında Oz jantları görene kadar 17 ye geçmek istiyordum ama Oz lar aklını kariştıriyor insanın
17 Oz için de bütçe ayarlamak problem
Haklısınız pek kolay olmuyor. Ama golfünüz 17 ile kendini gösterir. Golfe en uygun jant 17 bence. Bende

15 inç jant golf gibi bir araçta çok küçük durur tatmin etmez. 15 jant için o kadar masrafa girmenize gerek yok bana kalırsa.
Teşekkür ederim hocam benim içimi sıkan konu da bu çok küçük durmayacağını bilsem elimde lastik olduğu için oz alacağım ama 15 ile çamurluğu doldurmak problem
Cevap için teşekkür ederim

Bu arabaya gidecek jant 16 inch Hita, arabanin görünütüsünü cok degistirir ama cok da göze carpmaz.

17 güzel olacaktır.
O.Z jantlar mükemmeldir lakin 15 için hem fiyat hemde belirttiğiniz renkler beyaz aracınıza pek uymayacak gibiler :)

17 güzel olacaktır.
O.Z jantlar mükemmeldir lakin 15 için hem fiyat hemde belirttiğiniz renkler beyaz aracınıza pek uymayacak gibiler :)
Teşekkür ederim hocam OZ jantların sıfır ve 2.el fiyatları arasında uçurum var. 15 inch sıfır fiyatını sorduğumda büyük hayal kırıklığı yaşadım 😄 ama 2 yer var yarın soracağım onlar da uymazsa 17 ye yöneleceğim. Siz OZ jant kullanacak olsanız hangi rengi veya renkleri kullanırdınız beyaz araç için?

Son düzenleme:

Geri
Üst Alt