Golf 8 tüm camların kendi kendine açılması

Golfparca

Yeni Üye
İsim
Golf8
Merhabalar, bugün arabamın yanına indiğimde bütün camların kendi kendine açılmış olduğunu gördüm,daha önce karşılaşan var mı acaba?Neden olmuş olabilir 15 gün önce ilk bakımı yapıldı, ekran donması problemi vardı sistem güncellemesi yaptık dediler. 1 sene içerisinde 2 kere yolda kaldım tahrik sistem arızası aldım çekiciyle servise gittik, 2 3 aylıkken fren lambası bozuldu garantiden değişti, ekran donması problemi ve son olarak kapılar kilitliysen bu camların kendi kendine açılması çok soğuttu beni arabadan.

Tüm camların kendi kendine açılması cam kaldırma panelindeki bir arızadan kaynaklı olabilir. Araçlar teknolojiyle doldukça bu tarz sorunlar da çıkabiliyor. Tabi bu sorunların hepsinin size denk gelmesi de şanssızlık olmuş.

Upvote 0
Merhabalar, bugün arabamın yanına indiğimde bütün camların kendi kendine açılmış olduğunu gördüm,daha önce karşılaşan var mı acaba?Neden olmuş olabilir 15 gün önce ilk bakımı yapıldı, ekran donması problemi vardı sistem güncellemesi yaptık dediler. 1 sene içerisinde 2 kere yolda kaldım tahrik sistem arızası aldım çekiciyle servise gittik, 2 3 aylıkken fren lambası bozuldu garantiden değişti, ekran donması problemi ve son olarak kapılar kilitliysen bu camların kendi kendine açılması çok soğuttu beni arabadan.
Arabanın durduğu yer otutduğunuz eve çok yakınsa aracın kumandasının kapı açma düğmesine istemeden uzun basmış olabilirsiniz.Bilindiği üzere kapı açma tuşuna uzun basınca tüm camları indirir araba.Yada oturduğunuz ev uzaksa belki aracı kilitleyim yanından tam ayrılmadan anahtarı cebimize attınız,ve eğer giydiğniz pantalon kot tatzı dar birşeyse yine kapı açma düğmesine uzun basılmış olabilir.

Upvote 0
Diğerleri büyük şansızlık fakat bu cam indirmenin bir arıza olmadığına inanıyorum. Muhtemelen anahtardan kilit açma tuşuna yanlışlıkla basılı tutmuş olabilirsiniz. Diğer olaylar moral bozucu ama MQBEvo platformu henüz çok yeni platform. Bazı sorunlar olacaktır ama çözülmeyecek sorunlar olmayacaktır tabi. Her şey bir yazılım güncellemesine bakıyor. Aracınızdan soğumanıza gerek yok. Sorunsuz denilen toyotalar bile servisten çıkmıyor. Arabanız çok güzel değerini bilin derim

Upvote 0
Arabanın durduğu yer otutduğunuz eve çok yakınsa aracın kumandasının kapı açma düğmesine istemeden uzun basmış olabilirsiniz.Bilindiği üzere kapı açma tuşuna uzun basınca tüm camları indirir araba.Yada oturduğunuz ev uzaksa belki aracı kilitleyim yanından tam ayrılmadan anahtarı cebimize attınız,ve eğer giydiğniz pantalon kot tatzı dar birşeyse yine kapı açma düğmesine uzun basılmış olabilir.

Yardımınız için teşekkürler, uzun basınca camların açıldığını bilmiyordum,muhtemel dediğiniz gibi oldu, cebimde basılı kaldı.

Upvote 0

Geri
Üst Alt