Golf 8 Bileşen Koruması Etkin sorunu

ilkerbasbuga

Yeni Üye
İsim
İlker Başbuğa
25 Mart'ta Golf 8 aracımın ilk bakımı için Bursa Doğuş Oto'ya gittim. Bakımın yanı sıra yazılım güncellemesi de yapıldı. Bu güncellemeden sonra o ana kadar takır takır çalışan multimedya ekranım hata vermeye başladı. Önce "Bileşen Koruması Etkin" diyor ardından "Park Asistan İşlevi Hizmet Dışı" mesajı veriyor. Star-Stop kapatmak istediğimde de "Fonksiyon Ne Yazık Ki Hizmet Dışı" hataları veriyor. Ekran kapanıp tekrar "Hoş Geldiniz" ekranı ile açılıyor. Telefonumda Bluetooth bağlantısını kurmuyor vb hatalar vermeye başladı.

Önce Hemen aradım tekrar davet ettiler. Gittim, bileşen güncellemesini de yaptılar ve gönderdiler. İlk anda sorun yoktu aldım aracı ama bir süre sonra yine aynı hataları verdi. Yine aradım yine davet edildi. Şimdi de garanti kapsamında multimedya komple değişeceği söylendi. Bakalım yarın teslim aldığımda yeni multimedyada da aynı sorunlar yaşanacak mı?

Benden başka bu sorunu yaşayan oldu mu? Olduysa soruna çözüm buldu mu? Bulduysa nasıl buldu?

Not: Allahtan gizli özellik falan açtırmamıştım. Yetkisiz elletmişsiniz diyebilirlerdi. Açtıracaklara aman diyeyim. Garanti bitene kadar araca bir şey yaptıramayın.

Değişim olması sizin için daha iyi olur. Servis genellikle 1664 olan yazılımı 1668’e güncelliyor. Fakat aynı sorun tekrar ediyor. Yüklü fec kodlarında genellikle tüm kodlar legalden illegale düşüyor. Değişimden sonra sorun olmayacaktır

Upvote 0
Değişim olması sizin için daha iyi olur. Servis genellikle 1664 olan yazılımı 1668’e güncelliyor. Fakat aynı sorun tekrar ediyor. Yüklü fec kodlarında genellikle tüm kodlar legalden illegale düşüyor. Değişimden sonra sorun olmayacaktır
Evet, aracımı servisten geri alalı iki gün oldu sorun çözülmüş görünüyor. Bir hata vermedi henüz.

Upvote 0

Geri
Üst Alt