Klima kontrol paneli sorunu

Bugün servise gideceğim işten erken çıkabilirsem eğer durum bir netleşsin buraya yazarım ışıklar açıldığında mavi ve kırmızı ışıklarda led olduğu için yanıyor orada sorunum vardı panel değişti düzeldi ancak şimdide ac tuşuyla ilgili bir sorun başladı ne yaparsam yapayım ışığı yanmıyor

Akşam üzeri tekrar servise uğradım .aracı kontrole aldılar yaklaşık 20 dakika sonra servis danışmanı geldi aracımın hazır olduğunu sorunun ise parçayı takan kişinin kodlamalarda hata yaptığını söyledi.Tamam herşeyi anladım da kodlama yanlış klima fonksiyonu çalışmıyor teslim sırasında kontroller yapıldı sorun yok neden deniyor neyse şimdilik bir sorunum yok bu arada 1100 km olmuş bile araç :)

Moderatör tarafında düzenlendi:
Akşam üzeri tekrar servise uğradım .aracı kontrole aldılar yaklaşık 20 dakika sonra servis danışmanı geldi aracımın hazır olduğunu sorunun ise parçayı takan kişinin kodlamalarda hata yaptığını söyledi.Tamam herşeyi anladım da kodlama yanlış klima fonksiyonu çalışmıyor teslim sırasında kontroller yapıldı sorun yok neden deniyor neyse şimdilik bir sorunum yok bu arada 1100 km olmuş bile araç :)
Değerli hocam;

Geri dönüş ve bilgilendirme için teşekkür ederim.

Geçmiş olsun.

Geri
Üst Alt