Kaza yaptım..

golfcu91

Üye
İsim
burhan
Kovid hastası annem fenalaştı hastaneye yetiştirmeye çalışırken emniyet seridinden mecbur çok trafik vardı bir aracın önüme atlamasıyla bariyerlere girdim saten 2 karış yerden gidiyordum ya araca ya bariyere vuracaktim saten uykusuzum 24 saattir hastalık yüzünden sonuç bu çöp şükür bizde bisey yok IMG_20220326_143824.jpgIMG_20220326_152937.jpgIMG_20220326_143819.jpg

büyük geçmiş olsun hocam araç hallolur ciddi bir sorunu yok. Sağlınız yerindeyse önemli değil.

Upvote 0
Öncelikle geçmiş olsun.
@golfcu91 Geçmiş olsun, emniyet şeridi hiç emniyetli bir şerit değil ülkemizde.
İnkar etmiyorum ihtiyaç halinde ben de girerim ama emniyet şeridi zaten ilerlemek için değil durmak için. Tabi dururken de gelip arkadan çarpabiliyorlar :)

Upvote 0
Kovid hastası annem fenalaştı hastaneye yetiştirmeye çalışırken emniyet seridinden mecbur çok trafik vardı bir aracın önüme atlamasıyla bariyerlere girdim saten 2 karış yerden gidiyordum ya araca ya bariyere vuracaktim saten uykusuzum 24 saattir hastalık yüzünden sonuç bu çöp şükür bizde bisey yok Ekli dosyayı görüntüle 56263Ekli dosyayı görüntüle 56264Ekli dosyayı görüntüle 56265
Gelmiş geçmiş olsun sizin iyi olmaniz haberlerin en güzeli kardeşim 🙏🙏

Upvote 0
Öncelikle geçmiş olsun.

İnkar etmiyorum ihtiyaç halinde ben de girerim ama emniyet şeridi zaten ilerlemek için değil durmak için. Tabi dururken de gelip arkadan çarpabiliyorlar :)
Emniyet şeridinin yapılma amacı sadece durmak için de diyemeyiz, sadece ilerlemek için de diyemeyiz.

Arıza yapan bir araç, trafiği aksatmaması adına emniyet şeridine çekildiğinde durmak için; acil bir durumda ambulans, itfaiye, polis araçları vs. kullandığında ilerlemek için kullanılmış oluyor. :)

Upvote 0
Emniyet şeridinin yapılma amacı sadece durmak için de diyemeyiz, sadece ilerlemek için de diyemeyiz.

Arıza yapan bir araç, trafiği aksatmaması adına emniyet şeridine çekildiğinde durmak için; acil bir durumda ambulans, itfaiye, polis araçları vs. kullandığında ilerlemek için kullanılmış oluyor. :)
evet bizim için diye eklemek lazım :)

Upvote 0

Geri
Üst Alt