Golf 7.5 park sensörü hakkında

Zafermtl

Üye
İsim
Zafer
2017 aralık ayında trafiğe çıkışlı comfortline aracımın park sensörleri aktif çalışıyo yanlız geçenlerde bi sitede ve caddy model aracın ekranında gördüğüm park sensörü görüntüsü neden benim araçta çıkmıyor acaba
O araçta yakınlaşma çizgileri ve direksiyon yönü çizgileride yer alıyordu benim araçta direksiyon yön çizgileri yok nasıl aktif edilebilir acaba bu arada aracımda park manevra frenide çalışmıyor menüdede yok

Ekli dosyalar

• park-pilot-1.jpg
    park-pilot-1.jpg
    126.1 KB · Görüntüleme: 33

Sizin media ünitenizde desteği yok diye biliyorum. Park manevra içinde aynı şekilde abs pompası ve abs sensörü desteğinin olması gerekli, sanırım sizinkiler desteklemiyor. Bilen arkadaşlar net bilgi verecektir.

Upvote 0
Örnek olarak koyduğum resim daha eski bi araçtan alınma resimdi 5 inçlik ekran bile olabilir resmi internetten bulduydum. Yine bu forumda park manevrayla alakalı 2017 nin son aylarında çıkan araçlar park manevra freninin olduğu yazıyodu

Upvote 0
Rica ederiz keşke çıksaydı çizgiler ama doğuş otonun Türkiye'de getirdiği araçların medya üniteleri en baz modelleri.

Upvote 0
Highline gelen ünite
Hocam ünitelerin farklı kodları vardır, kodunu sorup ona göre değerlendirin. Soran arkadaş da onu sormuştur muhtemelen. Her ünite her özelliği desteklemiyor maalesef. Bir de aldığınız fiyat bana biraz az geldi. Ben 1 yıl önce bundan fazla fiyat almıştım. O yüzden kodunu mutlaka öğrenin.
Park manevra sistemi sizin aracınızda mevcut değil, sistemi alıp bir ustaya taktırabilirsiniz. Ben alıp taktırmıştım bu sistemi. Pla 3.0 olarak geçiyor sistem, park asistanı ve park manevra fren sistemini içeriyor.

Upvote 0

Hocam ünitelerin farklı kodları vardır, kodunu sorup ona göre değerlendirin. Soran arkadaş da onu sormuştur muhtemelen. Her ünite her özelliği desteklemiyor maalesef. Bir de aldığınız fiyat bana biraz az geldi. Ben 1 yıl önce bundan fazla fiyat almıştım. O yüzden kodunu mutlaka öğrenin.
Park manevra sistemi sizin aracınızda mevcut değil, sistemi alıp bir ustaya taktırabilirsiniz. Ben alıp taktırmıştım bu sistemi. Pla 3.0 olarak geçiyor sistem, park asistanı ve park manevra fren sistemini içeriyor.
Yarın gidip soracam kodunu

Upvote 0

Geri
Üst Alt