Aliexpress'ten Androidli multimedia ekran almak hakkında?

fbahadir07

Üye
İsim
kıvanç
Merhaba millet aliexpresste gezerken androidli multimedialar gerçekten etkileyici donanım özelliklerine sahip olduğunu fark ettim.

ekran çözünürlüğü 1280 x 720 yada 2000 x 1200
8gb rom 128gb hafıza
android işletim sistemi ve uygulamaları.
wifi
vs.

normalde orijinalde bile olmayan özellikler derken ordan 4-5-6bintllik ürün gelir mi? kapıda tahmini vergi yada bu ürünler ülkeye girişi serbest mi?
daha önce böyle alış verişler yapan oldu mu?

bir kaç link:

https://tr.aliexpress.com/item/1005...exp_id=29bd418d-310b-431f-86fe-3a95c1529836-0

Sadece Donanım özelliklerine inanmanızı tavsiye etmem önemli olan stabil olmasıdır. 4-5 Çeşit Media değiştiren biri olarak tavsiyem ve en sorunsuzu Higline Carplay destekli ünitelere geçmektir. İyi forumlar

Ordaki fiyatlar a odeme ekraninda yaklasik 1.500 tl daha vergi ekleniyor

Android icin bu parayi vermek büyük kumar :)

Begenmediniz satmaya kalkin 2.000 tl zor satarsiniz

Soru mal gelir mi evet kesinlikle gelir

Vergi kredi kart odeme asamasinda dahil ediyor ekstra vergi cikmaz

Bir sorun oldu gelmedi paranizi dispute acip alabilirsiniz

200x1200 çözünürlüğü aldanmayin bu çözünürlüğü gözümüz algilamaz

Carvocal gibi firmaların getirdikleri çok benzer ürünler var onlara bakabilirsiniz. Ben ruhen android olan her sisteme karşıyım. Dokunmatiği iyi olsa radyosu çekmez, o olsa ses kalitesi düşer bir şeyi eksik olmayan android cihaz görmedim ben. Ya ekranı süperdir yada kamerası çamur.

Orjinal ünite alın.

Android kullanıp memnun olan sayısı oldukça azdır. Bu cihazların stabil çalışacağını düşünmüyorum, android denen yazılımın kendisi stabil değil. Tavsiyem orjinal çıkma bir cihaz alın kafanız rahat olsun.

Geri
Üst Alt