Volvo XC60 otomatik koltuk ayarı

İsim
Ahmet
Araç
Golf 7 1.2 TSİ
Arkadaşlar selam birşey aklıma takılıdı bu arabayla ilgili üst segment araçların bazılarında arabaya binip inmeyi kolaylaştıran bir sistem var kontak kapandığı zaman direksiyon en üst konuma koltuk geri geliyor kontak açıldığı zaman kendisini ayarlıyor tekrardan bu özelliğin adını bilmediğim için xc60 da varmı bakamıyorum adını bilen varsa söyleye bilir mi ?

Easy Entry/Exit Elektrikli, hafızalı koltuk ve elektrikli direksiyon varsa mevcuttur.

Arkadaşlar selam birşey aklıma takılıdı bu arabayla ilgili üst segment araçların bazılarında arabaya binip inmeyi kolaylaştıran bir sistem var kontak kapandığı zaman direksiyon en üst konuma koltuk geri geliyor kontak açıldığı zaman kendisini ayarlıyor tekrardan bu özelliğin adını bilmediğim için xc60 da varmı bakamıyorum adını bilen varsa söyleye bilir mi ?
Evet tam açılımını bilmiyorum kia ceed de mevcuttu çok güzel bi özellik
Sırf bu yüzden çoğu kullanıcının şöför koltuğu tarafı yıpranıyor

Elektrikli direksiyon ve koltuk olan araçlarda olan sistem.İniş/biniş yardımcısı veya yukarıda arkadaş tam literatürdeki adını yazmış zaten.Ama ceed de olması garip.Koltuk olsa bile elektrikli direksiyon olacağını sanmıyorum.

Geri
Üst Alt