Yeniden Golf’e dönüş ve ilk retrofitimiz 😀

Parça maalesef golf 8 için yok. Golf 7 ile aynı ama 80 cm boyu. Kaput kısmındaki topuz parçayı golf 7 de direkt kaputa vidalıyorsun bunda arkasında somun kullanmak gerekiyor.
Tüm iyi niyetler için tekrar teşekkür ediyorum. İnşallah bir ayı tamamlayınca deneyimleri paylaşıcağım.
Golf 7'de uzunluk 779mm Basınç 285 Newton Sizin kullandığınız amortisörün basıncı 285Newton muydu hocam ?

@İlker34 abi güle güle kullan kazasız belasız.Asıl ayrıntıyı da söylememişsin diskler gözümü almadı değil :) Ee başka ne yapıyoruz şimdi :)

Araçtan çıkan valencia jantlar ne oldu satılıkmı acaba merak ettim.

Golf 8 in en iyi jantı bence. Diğerleri çok sıradan duruyor

Merhaba arkadaşlar. İkinci değişikliği dün akşam yaptım. 18 bergamo jant. Bide spacer ekledik. Ben yakıştı diye düşünüyorum. 😀
Allah çukurlardan korusun.. Güzel.

Çıkan jantların lastikleri @HONEY Bülent abime gitti. Lastiksiz satıcam inşallah. Bir tanesin de ufak bir kaldırım sürtmesi var. 10-12 cm boyunda. Yaptırıp mı versem yoksa böyle boyasız mı bilemedim.

Ekli dosyalar

• 5FDCD9DF-8E43-470F-B4FB-4DF39C0E7F25.jpeg
    5FDCD9DF-8E43-470F-B4FB-4DF39C0E7F25.jpeg
    165.5 KB · Görüntüleme: 114
Çıkan jantların lastikleri @HONEY Bülent abime gitti. Lastiksiz satıcam inşallah. Bir tanesin de ufak bir kaldırım sürtmesi var. 10-12 cm boyunda. Yaptırıp mı versem yoksa böyle boyasız mı bilemedim.
Bence boyasız verin, isteyen olursa kendi boyatsın derim.

Bergamolari çıkaran yerine ne koymuş acaba, acayip merak ettim 😏

Geri
Üst Alt