Yeniden Golf’e dönüş ve ilk retrofitimiz 😀

@İlker34 şimdi sana uzmanlık sorusu :unsure: senin araçta varmı tabi bilmiyorum 😇

Keyless Entry / Anahtarsız Giriş olan araçlarda Anahtarsız bagaj açma sistemi yapılabilir mi... Hani seninkinde yoksa yapsan 🤣

Abi yapılır ama o sistem nasıl daha bilmiyoruz. Zamanla olacak inşallah.

Yaklaşık bir yıl ve 16 bin km sonra 2021 model olan Golf 8 Rline acacımla vedalaştık. Güzel sayılacak zaman geçirdik. Ama beni tam da memnun etmedi. Yaklaşık 25 gün serviste kaldı. Olsun yinede keyifliydi. Tekrar ve yeniden Golf ile yola devam ediyoruz. Bir de veda fotoğrafı ekleyeceğim. 😀884FDD24-C57B-44FB-88EE-A5D56A802848.jpeg

Yaklaşık bir yıl ve 16 bin km sonra 2021 model olan Golf 8 Rline acacımla vedalaştık. Güzel sayılacak zaman geçirdik. Ama beni tam da memnun etmedi. Yaklaşık 25 gün serviste kaldı. Olsun yinede keyifliydi. Tekrar ve yeniden Golf ile yola devam ediyoruz. Bir de veda fotoğrafı ekleyeceğim. 😀Ekli dosyayı görüntüle 65384

Farları bana vereydin:)

Yaklaşık bir yıl ve 16 bin km sonra 2021 model olan Golf 8 Rline acacımla vedalaştık. Güzel sayılacak zaman geçirdik. Ama beni tam da memnun etmedi. Yaklaşık 25 gün serviste kaldı. Olsun yinede keyifliydi. Tekrar ve yeniden Golf ile yola devam ediyoruz. Bir de veda fotoğrafı ekleyeceğim. 😀Ekli dosyayı görüntüle 65384
Hayırlısı olsun abi. Kısa sürede bekliyoruz yeni aracı yeni maceraları.

Geri
Üst Alt