Bcm A1 pin terminal

mehmetakman

Yeni Üye
İsim
Mehmet
Araç
2018 Golf 1.6 TDI BlueMotion
Dostlar selamlar,
@zulalyol abi sağolsun yardımlarıyla koltuk ısıtmayı yaptık. Ancak bcm a1 ile sigortaları bağlayacak kabloyu kaybettim. (Bcm a1 e girecek pin terminal) Afyonda da bu terminalini bulmak imkansız. Bulabileceğim bir yer var mı?

Ben de olacak ama kargo parasından daha ucuza alabilirsin hocam kargo 30 40 TL tutuyor.

Upvote 0
Dostlar selamlar,
@zulalyol abi sağolsun yardımlarıyla koltuk ısıtmayı yaptık. Ancak bcm a1 ile sigortaları bağlayacak kabloyu kaybettim. (Bcm a1 e girecek pin terminal) Afyonda da bu terminalini bulmak imkansız. Bulabileceğim bir yer var mı?
Denizliye yolunuz duserse pin konusunda yardimci olurum

Upvote 0
Ben de olacak ama kargo parasından daha ucuza alabilirsin hocam kargo 30 40 TL tutuyor.
Hocam artık kargosuna bakmıyorum. Öyle bir yardımınız olursa zevkle kargo parasını çekmeye razıyım. Çünkü bulamıyorum.
Denizliye yolunuz duserse pin konusunda yardimci olurum
Denizli’ye yolum düşer hocam. Ancak 2 ayı bulur o zamana kadar da afyonda kar kalkar ve ısıtmaya ihtiyacım olmaz. Kargo vs bi şekil çözersek kendim takabilirim.

Upvote 0
Konuyla alakalı degil ama olur da kablosuna ek yapmak durumunda kalirsaniz kablo kesitine uygun kablo kullanin. Ek kismini da duzenli yapin.

Upvote 0
Konuyla alakalı degil ama olur da kablosuna ek yapmak durumunda kalirsaniz kablo kesitine uygun kablo kullanin. Ek kismini da duzenli yapin.
Sigortalar hazır onunla ister istemez ek yapacağım. Kablo kalınlıkları aynı olur sanırım. Teşekkürler bilgilendirme için

Upvote 0
Hocam baktım küçük boyu varmış. Maalesef yardımcı olamayorum.

Upvote 0
Satın alabileceğim bir yer varsa onu da söyleseniz olur

Upvote 0

Geri
Üst Alt