Golf 8 Bakım Sonrası Hız Sabitleyici Sorunu

Ssercan

Yeni Üye
İsim
Sercan
Merhaba arkadaşlar
Golf 8 Style aracın 15bin bakımı Bursa Doğuş otoda yapıldı aracı aldım İstanbul'a giderken hız sabitleyicinin çalışmadığını fark ettim ama hız limitleyici çalışıyordu. Bursa'ya giderken herhangi bir problemde yoktu. Yoğunluktan servise gidemedim sorunun nedeni nedir bilmiyorum ama aynı problemi yaşayan var mı merak ettim.

Merhaba arkadaşlar
Golf 8 Style aracın 15bin bakımı Bursa Doğuş otoda yapıldı aracı aldım İstanbul'a giderken hız sabitleyicinin çalışmadığını fark ettim ama hız limitleyici çalışıyordu. Bursa'ya giderken herhangi bir problemde yoktu. Yoğunluktan servise gidemedim sorunun nedeni nedir bilmiyorum ama aynı problemi yaşayan var mı merak ettim.
hız sabitleyicinin çalışmadığını fark ettim
Canı istememiştir hocam. Trip atmış bence.

Upvote 0
Demek istediğim(!) çalışmamasındaki hata-olay- ne gibi bir tepki veriyor araç. Bunun tahminini biz mi yapalım? Daha o kadar ermedik! Maalesef

Upvote 0
Shelter uyarısı veriyorsa aktifleştirmemişsinizdir.

Upvote 0
Hiç bir hata uyarı olay vs yok arabada sıkıntı da burada, silecek suyunun bittiğini uyaran araba sabitleyici ile ilgili birşey göstermiyor limitleyici ve sabitleyici aynı şalterden aktif ya da pasif ediliyor limitleyici çalışıyor sabitleme çalışmıyor. Serviste nedenini öğrenip buraya da yazarım. Merak ettiğim aynı problemi yaşayan var mı nasıl çözüm buldular.

Upvote 0
Hiç bir hata uyarı olay vs yok arabada sıkıntı da burada, silecek suyunun bittiğini uyaran araba sabitleyici ile ilgili birşey göstermiyor limitleyici ve sabitleyici aynı şalterden aktif ya da pasif ediliyor limitleyici çalışıyor sabitleme çalışmıyor. Serviste nedenini öğrenip buraya da yazarım. Merak ettiğim aynı problemi yaşayan var mı nasıl çözüm buldular.
Hocam ACC aktifken kadranı fotoğrafını atmanız mümkün mü?

Upvote 0
Sabitleyicinin üzerine geldiğimde direksiyondan OK deyince seçim yapmıyor ama sınırlayıcı da böyle bir problem yok

IMG_20220220_220344.jpgIMG-20220220-WA0040.jpg

Upvote 0
Golf Life aracıma yazılım güncellemesi gelmişti. Onu yüklettikten sonra aynı sorunu ben de yaşadım. Aşağıdaki linkte daha önce yazmıştım.

https://www.golftutkusu.com/topic/16847-90s8-kodlu-guencelleme/post-322508

Daha sonra tekrar servise gittim. Biraz uğraştılar ama, sorunu giderdiler. Servislerdeki arkadaşlar Golf8 ler konusunda biraz tecrübesizler malesef.

Sizinkine de kesin yazılım güncellemesi yapmışlardır. Akabinde bazı aktivasyonlar eksik kalmıştır.

Upvote 0
Teşekkürler hocam en kısa sürede gideceğiz servise ama işten güçten bir türlü fırsat bulamadım

Upvote 0

Geri
Üst Alt