Lokal boya servis önerisi

ismail157

Üye
İsim
İsmail
Merhaba,

Aracim 3500 km geçenlerde aracı parkederken kaldırım kenarında duran beton çiçek saksilarina hafif sirttum daha sonra ertesi gün araç park halinde iken sağ arka camurluga biri sürtüp kaçmış ve bazı yerlerde boyanın altındaki siyahliklar ortaya çıktı. Sağ arka camurluga local boya yaptırmak istiyorum bununla ilgili Ümraniye civarlarında güvenilir temiz iş yapan bir yer önerebilir misiniz

SM-N900 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Moderatör tarafında düzenlendi:
@yusuf hocam bende onu soruyorum üste Ümraniye civarlarında güvenilir temiz iş yapan bir yer önerebilir misiniz diye
emoji1.png

Kaskonuz hangi mini onarım servisi ile anlaşmalı. Keşke her yerde güvenilir servis noktalarımız olsa. İleride inşallah olacak bunlarda. 

Vdf den yaptirmistim kasko yu aracı aldığım yerden Anadolu sigorta

Vdf den yaptirmistim kasko yu aracı aldığım yerden Anadolu sigorta

Hocam rs yada auto king ile anlaşması vardır kaskonuzun İllaki. Arayıp sorun. Devamında en yakın yere gidip neler yapılabileceğini konuşun. Yer büyük değilse kasko mini onarım Hakkı ile ücretsiz olur. Auto king ise maltepede var.

Maltepe autoking w gitmiştim orda kasko geçerli değilmiş kaskom plaza kasko özellikli olduğu için bunun disinda 650 TL fiyat çıkardılar ve 3 gün aracın kalmasini istediler bende bırakmadım aracı

Maltepe autoking w gitmiştim orda kasko geçerli değilmiş kaskom plaza kasko özellikli olduğu için bunun disinda 650 TL fiyat çıkardılar ve 3 gün aracın kalmasini istediler bende bırakmadım aracı

Bana da öyle dediler sonra kaskoyu Aradım onlar görüşüp yaptırabilirsiniz autoking dediler. Deneyin derim.

b4ce922d71cc5c9697daa33b1747a9e8.jpg
0f9237b0792571cd45bbb218158a98ec.jpg

Resimlerde ekteki gibi rotus boyaları var acaba alsam iş görür mü yada sprey boyalar var araç renginde hangisini önerirsiniz

@yusuf camurluk ta biraz ise yaradı fakat tampon da biraz zor gibi

Geri
Üst Alt