IŞIK PAKETİ

ARKADAŞLAR BENDE 2013 MODEL COMFORTLİNE  VAR .  BEN KENDİ ARACIMA YAPTIM GAYETTE GÜZEL ÇALIŞIYO FAR VE YAĞMUR SENSÖRÜNE 800 TL VERMENİZE GEREK YOK ZATEN ÇOK FAZLA FİYAT  500 TL YE HALLETİM  COMMİNG HOME VE LEVİNG HOME ÇALIŞIR 20 SN AYARLADIM HARİKA OLDU

çalışıyor  pazar günü kararan dikiz aynası taktım oda mükemmel çalışıyo tavsiye ederim

Dikiz aynası işine girmek istemiyom biraz pahalı geldi ama tabi zevk meselesi:))

Şuan için leaving home ve rain closing olsun başka bisey istemiyom

Ha bi de kapı altı isiklandirma ve ayna altı ışıklandırma yapacam urunleri bekliyorum simdilik hedeflerim bunlar:))

istediklerin çok zor olabilicek işler değil toplamda 1 saatlik iş hepsi 

@Dursun Keleşcan aynen gözüme kestirdim yapacaz bi arkadaşla

Siz rain closingi kendiniz mi hallettiniz servisten yardım falan aldınız mi rls aktiflestirmek icin veya kodlari girmesi için vs.

rain closing bazı araçlarda kodlama yapılmasına rağmen çalışmıyor bilginize

@fcsrn  sıfır konumda iken butona basılı tutup sağ tarafa çevirin  ve kendinize çekin  çıkıcak görüceksiniz 

@fcsrn  sıfır konumda iken butona basılı tutup sağ tarafa çevirin  ve kendinize çekin  çıkıcak görüceksiniz 
Yanlış kişiyi mi haberdar ettiniz bilmiyorum.

Ben siparişi verdim parçalarıbekliyorum gelsin direk yapacağım.

Siz nereye 500Tl ye yaptırdınız, kararan ayna dahil mi 500Tl ye

far ve yağmur sensörü  autolu anahtar montaj codlama  kararan ayna hariç 

yurt dışından gelen çoğu malzemeler code siz geliyo yani ham olarak geliyo ve çalışmıyo  size gelen sensörde çalışmayabilir malesef 

ürünü aldığınız satıcıya bi sorun derim ben

far ve yağmur sensörü  autolu anahtar montaj codlama  kararan ayna hariç 

yurt dışından gelen çoğu malzemeler code siz geliyo yani ham olarak geliyo ve çalışmıyo  size gelen sensörde çalışmayabilir malesef 

ürünü aldığınız satıcıya bi sorun derim ben
Sadece malzemeler 145tl tuttu benim. Montajı kendim yapacağım, kodlama olayı da @necati Hocamızın gösterdiği bir kod var onu yapacağım. Olmazsa kendisi yardımcı olacaktır zaten yine :)

Sizin dediğiniz olayı ilk defa duydum.

@kiyak7

sayın hocam yazınızı bu gün gördüm ve cevapladım ama geç kalmışım biraz :)

aynayı sökmek sıkıntılı uğraştırı sizi ben camcıya söktürmüştüm aman döşemeleri dikkatli sökün bir tırnak kırlır trim sesinden kafayı yersiniz :)

kolay gelsin
Hocam elim okadar alıştı ki aynayı artık sökmesi 1 dk fln sürüyor. Alet edevata da gerek duyulmadan elle sökülebiliniyor

Geri
Üst Alt