Aracım Ne Kadar Eder?

GokhanG

Üye
İsim
Gökhan
Selamlar herkese. Tekrar SUV'a geçmek için aracımı satmayı düşünüyorum ama doğru zaman mı emin değilim. Hem piyasa yavaş hem de fiyatlar düşüşe geçmiş durumda. Aracımı satıp daha üst model araç alacağım için beklemek aradaki fiyat farkını azaltabilir, azdan az çoktan çok gidiyor malum :) Bu konuda fikirlerinizi merak ediyorum açıkçası.
Aracım 2013 model 1.4 tsi dsg comfortline. 87bin kilometrede. Comfortline araçlara ek basic bixenon, rcd330 6.5" carplayli ünite, geri görüş kamerası, orijinal krom pedallar bulunmakta. Sağ kapı ve sağ marşpiyel boyalı. Marşpiyel düzeltilirken direkte de 4 parmak boya oldu. Başka boyası değişeni yok. Aracın ilk sahibi garanti bitince bakımını dışarıda yaptırmış. 8 bakımın 5'i serviste yapıldı, son bakımı da Kasım ayında 84 binde yine yetkili serviste yapıldı. Kozmetik olarak içinde en ufak bir deformasyon olmayıp kaputta bisiklet gidonunun vurmasından dolayı göze batan bir göçüğümüz, sağ ön ve sol arka çamurluk ağızlarında tırnak ucu kadar boya kalkması var. Yaşına göre gerçekten çok temiz. Hem yaz hem kış lastikleri sıfır. Aracımdan memnun olmama rağmen her geçen yıl yenilemek daha da zorlaşacağı için değiştirmeyi düşünüyorum. Bu piyasada satar fiyatı ne olur sizce, teşekkürler.

Geri
Üst Alt