Golf 7.5 Highline'dan 2017 Seat Leon FR'a Geçiş Mantıklı Mı?

Katiyyen diyorum. Yalıtım malzeme kalitesi kapı kapanma sesi bile rahatsız eder. Golften sonra teneke gelir. Hız sabitlemeyi bile ararsınız alışamazsınız. Direksiyon üstünde değil.

arkadaşımda 1.5 2020 fr leon vardı benim comfort golfüme göre çukurları oldukça hissettiriyordu. Epeyce sert diyebilirim.

geçen eylül ayında 2013 manuel 113.000 binde highline cam tavan golf ümü model yükseltmek amacı ile satmaya karar verdim bütçem 2020 fr leona yetiyordu (bütçe el verse öncelik 2019/2020 1.5 tsi dsg golf dü) ki düşüncem de oydu zaten anlaştım biri ile aracı da gittim kullandım 10.000 km de ilk sahibinden aile aracı araba temiz fakat içine binince 2013 golften sonra kalitesizlik bariz belli oyuncak gibi biraz kullandım süspansiyon çok sert torsiyon olması da bayağı etkiliyor sanırım. neyse araç güzel ama aması var işte indim araçtan sahibiyle konuştum en kısa sürede dönüş yapacağım dedim. sonra ilan da gördüğüm temiz en uygun kırmızı dsg tsi golf ü aldım iyi kide almışım 🙂 golf çok başka benim için . leonun sahibiyle de görüştüm abi dedim ben tekrar golfe bakmaya karar verdim hakkını helal et dedim iyi karşıladı sağolsun. uzun oldu biraz ama sözün özü 2020 10.000 km de leon fr yerine 2018 model 57800 km de golf highline aldım mutluyum 😊 bu arada leon alınmaz da tabi ki alınır çok şekil ve sanırım ağırlıkdan ötürü yakıt ve hızlanma golften bi tık iyi gibi . ama golf gerçekten leona göre kalite 👌

Geri
Üst Alt