Tiguan Life 2021

Blackbird

Üye
İsim
Gökhan
Araç
Tiguan Life
Merhaba

Tiguan için aktif bir forum bulamadığım için sizin araniza katildim bende.

2021 Tiguan life aracım var retrofit konusunda çok donanimli bir forum olmuş burası yardimlarinizi bekliyorum bende.

Geri görüş kamerasi taktirdim şimdilik sadece aliexpress den almiştim bu batakliga dustum bende simdi acc ve serit takip yapmak istiyorum.

Birinci sorum acc radarlarinda bi kac parca numarası var J M H vs... hangisini tercih etmeliyim?

Serit takip için 3 haftaya kaskom yenilenecek cam degisikligi icin maslak doğuş yardimci olurmu nasil yol izlemeliyim acaba.

Serit takip icin hangi model kamera ve parcalara ihtiyacim var acaba?

Bunların montajı için yardimci olabilecek tavsiye ettiginiz yer varmi,

Ne denir bilmiyorum ama camda hasar olmadan kaskodan cam değişikliği konusuna pek sıcak bakmıyorum.

Ha sırf bunun için de bir hasar oluşturup usulüne uydurup kaskodan değiştirmek de keza aynı..

Diğer konularda mutlaka yardımcı olunur.

Hayırlısı olsun.

Ne denir bilmiyorum ama camda hasar olmadan kaskodan cam değişikliği konusuna pek sıcak bakmıyorum.

Ha sırf bunun için de bir hasar oluşturup usulüne uydurup kaskodan değiştirmek de keza aynı..

Diğer konularda mutlaka yardımcı olunur.

Hayırlısı olsun.
Aslinda cam da canımı sıkan şey, malzeme indirirken öndeki kamyondan metal boruyu komple cama sürtüp derin bi çizik yapmişlar gözümun önünde olunca surekli can sıkıyor ama degişim için yeterli mi o derin çizik bilmiyorum.

Merhaba

2021 Tiguan life aracım var retrofit konusunda çok donanimli bir forum olmuş burası yardimlarinizi bekliyorum bende.

Geri görüş kamerasi taktirdim şimdilik sadece aliexpress den almiştim bu batakliga dustum bende simdi acc ve serit takip yapmak istiyorum.

Birinci sorum acc radarlarinda bi kac parca numarası var J M H vs... hangisini tercih etmeliyim?

Serit takip için 3 haftaya kaskom yenilenecek cam degisikligi icin maslak doğuş yardimci olurmu nasil yol izlemeliyim acaba.

2018 Model tiguan aracımın camında çok ufak bi çatlak vardı çekiçle biraz büyüttüm çatlağı :) Daha sonra tekstilkent avek'te yanlış olmasın 750 tl bi farkla şerit takipli cama geçiş yaptım hiç problem yaratmadılar. Geri kalan işlemleride forumdan ilker beyde yaptırdım tavsiye ederim.

Merhaba

İstanbuldaysaniz @İlker34 hocam yardimci olur retrofit konusunda

Merhaba hocam ben de golf aracıma geçen hafta şerit takipli cam taktırdım ve Doğuş oto benden sadece işçiliği aldı. Sigortam da camı karşıladı zaten normal cam ile şerit takip arasında çok az bir fark olduğundan bana fark dahi çıkarmadılar. Geriye kalan bütün işleri @zulalyol abi halletti kesinlikle tavsiye ederim. 😊

Geri
Üst Alt