HONEY de Satacak Gibi :) SATMIYYYREEEM :)

hayırlısı ne ise o olsun gülbağ da araba park etmekte mesele senin arabaya özel yer yapalım park yerin olsun 😀👍🏽

Oooo hevesimi kırıyorsun :)

Her güzelin bir kusuru vardir

Gun icinde telde detayli konusalim mi ?
konuyu merakla takipteyim, ben de iki kere niyetlendim ikisinde de başka arabayla bitti maalesef. Hele ilk seferde E350 vardı, fiyatı da uygundu ancak MTVsini göze alamadım.
biraz eskimesine rağmen çok güzel araba C207.

konuyu merakla takipteyim, ben de iki kere niyetlendim ikisinde de başka arabayla bitti maalesef. Hele ilk seferde E350 vardı, fiyatı da uygundu ancak MTVsini göze alamadım.
biraz eskimesine rağmen çok güzel araba C207.
Hersey kismet hocam

Valla golfden memnunum sirf bunun icin geçerim eger olmazsa baska araca gecmeyi pek düşünmüyorum beni tek heyecanlandiran arac e250 coupe

@HONEY Bülent hocam konuya dahil olmayayım dedim ama neyse.
Piyasa öyle garip ki satmak istediğin fiyata satamazsın, diğer yandan aynı şekilde almak istediğin fiyatada alamazsın.
Piyasa çok tuhaf oldu.

En iyisi bildiğin bindiğin araba der devam ederdim. Ben öyle yapıyorum.

@HONEY Bülent hocam konuya dahil olmayayım dedim ama neyse.
Piyasa öyle garip ki satmak istediğin fiyata satamazsın, diğer yandan aynı şekilde almak istediğin fiyatada alamazsın.
Piyasa çok tuhaf oldu.

En iyisi bildiğin bindiğin araba der devam ederdim. Ben öyle yapıyorum.
Ustadim,

Kesinlikle haklısınız su an bütçe planlamasi yapıyorum ayarlayabilirsem kafama takıldı denemek istiyorum

Yoksa en iyi araba bildigin bindigin arabadir doğru :)

Ustadim,

Kesinlikle haklısınız su an bütçe planlamasi yapıyorum ayarlayabilirsem kafama takıldı denemek istiyorum

Yoksa en iyi araba bildigin bindigin arabadir doğru :)
Umarım gölüne göre gerçekleşir.

Hayırlısı olsun abi mermi gibi cidden. Beyazı bizde vardı 2 yıl kadar kullandık tabi 4,5 kişilik aileye çok uygun değildi biz herhangi bir sıkıntısıyla karşılaşmadık. Simdi infiniti fx30d geçiş yaptık gözüm onu aramıyor değil :D

Artik kac para ettiğinin önemi kalmadi

E250 coupe iptal hevesimi kirdilar

Burdan bir dostumuzun ani karar değişikliği ile 2020 aracina kapora verdim o iş de planlanan alim-satim cok aniden erken tarihe cekildi bana uymadi adini sonra soylerim :)

Bende kapora yanmasin diye ( ciddiye almayin ) motosikletini aldim

O iptal etseydi x 5 kati kapora iade edecekti şart koşmuştum haha

Hayatim böyle anlik degisiyor plan program mantik bende durur anlik yaşıyorum :)

Geri
Üst Alt