HONEY de Satacak Gibi :) SATMIYYYREEEM :)

HONEY

İsim
BÜLENT
Selam Ustadlar,

Arac degisiklik yapmayi düşünüyorum ama piyasa hakkinda en ufak fikrim yok almayi düşündüğüm arac icin ne kadar fark koymam gerekiyor butce planlamasi icin yaklaşık fiyat öğrenmek istiyorum yardimlariniza ihtiyacim var

Almayi düşündüğüm arac genelde cok kimsenin tercih etmedigi birsey ben degisik kafada olduğum icin alirim dert etmiyorum hayat kisa en kötü 1 sene binip denemek istiyorum

Aracim 2014 model Golf 7 1.2 105 hp DSG BEYAZ
70.000 km de ilk sahibi aile dostumuzdan aldim 2.sahibiyim

Araci fabrikasyon hale getirecegim isik paket surus comfort paketli cruise control fabrikasyon var

Sonradan taktigim herseyi sökeceğim

On kaput degismis fotolari var otopark cikarken ondeki araca vurmus 3 parcada boya var

Tek kalemde 5.000 tl tramer var

Tavanda dolu izleri var kucuk cok belirgin olmuyor gecen sene gocukuzmani 2.000 tl gibi fiyat istemişti usendim ve cok gozume batmadigindan yaptirmadim

Aracim yaklasik ne kadar eder

Son düzenleme:

Selam Ustadlar,

Arac degisiklik yapmayi düşünüyorum ama piyasa hakkinda en ufak fikrim yok almayi düşündüğüm arac icin ne kadar fark koymam gerekiyor butce planlamasi icin yaklaşık fiyat öğrenmek istiyorum yardimlariniza ihtiyacim var

Almayi düşündüğüm arac genelde cok kimsenin tercih etmedigi birsey ben degisik kafada olduğum icin alirim dert etmiyorum hayat kisa en kötü 1 sene binip denemek istiyorum

Araci fabrikasyon hale getirecegim isik paket surus comfort paketli cruise control fabrikasyon var

On kaput degismis fotolari var otopark cikarken ondeki araca vurmus 3 parcada boya var

Tavanda dolu izleri var kucuk cok belirgin olmuyor gecen sene gocukuzmani 2.000 tl gibi fiyat istemişti usendim ve cok gozume batmadigindan yaptirmadim

@HONEY Bülent Hocam formülü aşağıya bırakıyorum.

Ne kadar ettiğini ben de merak ettim şuan. Hayırlısı olsun.

Selam Ustadlar,

Aga bu devirde ne araç satılır nede alınır en iyi araba bindiğin araba boşver vazgeç…

Benzer ilanlarda ortalama 330 bin tl civarı Bülent abi. 350 yazılabilir gibi.

tanidiginiz bir arabayi aldiginiz icin sanslisiniz. bu fiyatlara yiginla cop araba var. ne denk gelecegi belli degil. varsa cevrede birseyler ona goz dikebilirsiniz yoksa bence maceraya gerek yok simdilik. son zamlardan sonra millet birbirine iteleme pesinde. zaten batmisiz bakalim daha ne kadar batacaz.

bir de arac dsg daha ne ossun.

Teşekkür ederim

Butce planlamasi yapıyorum :)
2 sene evvel takasla cla ya niyetlenmiştim zorlayarak gerçekleşekti fakat zamana bırakıyım düşüncesiyle kaldı.Şimdi aradaki makas öyle bir açılmış ki..Şarkı olarak aklıma gelen :Sallanır eller mendiller gidenlere kalanlara..😀

Geri
Üst Alt