Ayna Altı Led Aydınlatma Yanmıyor

freelance

Üye
İsim
Kadir
Merhaba arkadaşlar,
Sonradan taktırdığım katlanır aynada yer alan altı led aydınlatmalar artık yanmıyor.Komple takım alıp mı değişmem gerekir yoksa aksamın içindeki ledi değiştirebiliyor muyuz?Eğer değiştirebiliyorsak hangi tür ledden almam gerekir ?

İkisi birden yanmıyorsa her hangi bir kodlama hatasında dolayı da oluyor, İçin de ampül yok onların komple değişmesi lazım ledlerde arza varsa.

Upvote 0
Evet.Bitti.Daha önce sorunsuz yanıyordu.Belki ledin ömrü bitmiştir diye düşündüğümden buraya danışmak istedim.

Upvote 0
Ayna altı led katlanır ayna ile birlikte geldiği için sormam birşey değiştirmeyecektir.Tecrübeli arkadaşlar,ben bu düzeneğin içerisindeki ledi değiştirebilir miyim ? Yoksa sıfır iki adet ayna altı led mi almam gerekir ?

Upvote 0
Ayna altı led katlanır ayna ile birlikte geldiği için sormam birşey değiştirmeyecektir.Tecrübeli arkadaşlar,ben bu düzeneğin içerisindeki ledi değiştirebilir miyim ? Yoksa sıfır iki adet ayna altı led mi almam gerekir ?
İkisi birden yanmıyorsa her hangi bir kodlama hatasında dolayı da oluyor, İçin de ampül yok onların komple değişmesi lazım ledlerde arza varsa.

Upvote 0
Öncelikle media ekranı menüsünden Car ayarlar menüsünden (ambiyans aydınlatmaları / çevresel aydınlatma) kısmından (ilgili alt fonksiyon ayarının) açık mı kapalı mı kontrol ediniz., ayar açık konumda ve ona rağmen yanmıyorsa değişmesi gerekir ancak led değişimi ampül değiştirmek kadar kolay değildir., O Led 'ler bir elektronik kartın üzerine leğimli olduğu için ilgili parçayı (modülü) değiştirmeniz gerekir., parça bozuksa aliexpress gibi alternatiflere yönelmeden önce servisten parçanın fiyatını öğrenip sonrasında alternatiflere yönelmek sizin avantajınıza olacaktır., serviste aracınızın yaşına göre yedek parça ve işçilikte (%15-30) arası indirim olacağını da göz önünde bulundurunuz.

Son düzenleme:
Upvote 0

Geri
Üst Alt