Audi A3 Facelift MMI S3-RS3 Logo Yardım

Netrodo

Üye
İsim
Ömer Kaan
Merhabalar,
2020 Model Facelift Audi A3 Aracım İçin Göstergede S3 Logosunu Koydum Fakat MMI Yani Multimedya Ekranında S3 Logosundaki Kodlamayı Bulamadım. Golf'lerdeki Gibi Bit 18'de Ama S3 Logosunun Kodu Facelift İçin Hiçbiryerde Yazmıyor. Biryerde 2B Olarak Gördüm Ama Q2 Logosu Çıktı Oda Geri Çevirdim. Kodlama İşi İle Uğraşan Arkadaşlar Sizde Facelift İçin S3 Logonun Kodu Var mı? Yardımcı Olursanız Sevinirim.

Makyajsızlarda Long Coding Byte 18'deki kısmı 02 olarak kodladığınızda S3 logosu gelmesi lazım. Makyajlılarda da 2b olarak gözüküyor dediğiniz gibi.

Makyajsızlarda Long Coding Byte 18'deki kısmı 02 olarak kodladığınızda S3 logosu gelmesi lazım. Makyajlılarda da 2b olarak gözüküyor dediğiniz gibi.
2B Yaptığım zamanda Q2 geliyor bende Allah Allah ya neden acaba

Aslında olması lazım 2 S3, 3 ise RS3. Peki 3 seçince ne çıkıyor?
Şimdilik Sadece 2B denedim olmadı yarın 3B deneyim zaten bikaç özellik kaldı zaman yetmediği için yapamadığım. Şu Start-Stop'ta kalp ritiminde hata veriyor uygularken onu çözeceğim yarın

Şimdilik Sadece 2B denedim olmadı yarın 3B deneyim zaten bikaç özellik kaldı zaman yetmediği için yapamadığım. Şu Start-Stop'ta kalp ritiminde hata veriyor uygularken onu çözeceğim yarın
3B'dede bişey çıkmadı boş çıktı maalesef 2B'de hala Q2 Logosu Çıkıyor 😞

Geri
Üst Alt