Şanssızlığım, egzosdan ceza yedim

İsim
mehmet
426130ED-9980-427F-951F-E731FEA85D9D.jpegHerkese iyi forumlar arkadaşlar,

Bugün başıma istemediğim beklemediğim bir olay geldi aracın egzozundan ceza yedik :)

Eğer İstanbul’da bildiğiniz tanıdığınız önerebileceğiniz bir yer varsa egzozu söktürmek istiyorum bir de maliyeti ne kadar olur bilgisi olan var mıdır?

Ekli dosyalar

• 5BDB0DD0-A44A-47AA-B8C9-9307EA3CA013.jpeg
    5BDB0DD0-A44A-47AA-B8C9-9307EA3CA013.jpeg
    171.5 KB · Görüntüleme: 46
Moderatör tarafında düzenlendi:

Geçmiş olsun en çok istediğim egsozum ötsün ama hep korkarım yakalanırım diye kumandalımıydı senin sistem… nasıl yakalandın…

Hemen hemen her egsozcu söker orjinali takar bildiğim var ama bilmediğim daha az para aldı:)

Geçmiş olsun en çok istediğim egsozum ötsün ama hep korkarım yakalanırım diye kumandalımıydı senin sistem… nasıl yakalandın…

Hemen hemen her egsozcu söker orjinali takar bildiğim var ama bilmediğim daha az para aldı:)
kumandalıydı ama kapalıydı kumandasından adam uğraştı resmen sağına soluna baktı altına eğildi düzeneği gördü yazdı, kumanda yok dedim yine de yapıştırdı vallahi :d

kumandalıydı ama kapalıydı kumandasından adam uğraştı resmen sağına soluna baktı altına eğildi düzeneği gördü yazdı, kumanda yok dedim yine de yapıştırdı vallahi :d

Kota vermişlerdir ona buna yazın diye

B299DAAC-5ACD-454E-B383-9850ACB5BCE7.jpeg
Geçmiş olsun hocam, Aynı cezayı yemiştik bizde kumandalıydı,kapalı olmasına rağmen acımadı kumdan yok dedik eğer kumandayı vermezsen arabayı kaldırır altına bakarım varsa bağlarım demişti. Bazı polisler acımasız oluyor malesef. Yazmışken yandaki cam filmlerine bile yazdı 3 numara filme.

Ekli dosyayı görüntüle 53734
Geçmiş olsun hocam, Aynı cezayı yemiştik bizde kumandalıydı,kapalı olmasına rağmen acımadı kumdan yok dedik eğer kumandayı vermezsen arabayı kaldırır altına bakarım varsa bağlarım demişti. Bazı polisler acımasız oluyor malesef. Yazmışken yandaki cam filmlerine bile yazdı 3 numara filme.
Geçmiş olsun sana da, aynı durum oldu bende de altından anladılar.

Şimdi de farda sıkıntım var. Dün de çalmaya çalışmışlardı bıçak ile mahvetmişler farı sellektör attığımda yanık kokusu gelmeye başlıyor ona da baktırcam. Baya şansız bi haftadayım.

Ekli dosyayı görüntüle 53712Herkese iyi forumlar arkadaşlar,

Bugün başıma istemediğim beklemediğim bir olay geldi aracın egzozundan ceza yedik :)

Eğer İstanbul’da bildiğiniz tanıdığınız önerebileceğiniz bir yer varsa egzozu söktürmek istiyorum bir de maliyeti ne kadar olur bilgisi olan var mıdır?
Geçmiş olsun hocam

Camlarınızda film var mı? Umarım egzozu orijinale dönüp meni çözdürmeye gittiğinizde cam filmine de laf etmezler. Kanunlar ucu açık bırakıldığı için uygulamalar da polisten polise değişebiliyor.

Beykoz'da Engin Usta var, çok iyidir.
Instagram: egzozcu_engin

Geçmiş olsun hocam

Camlarınızda film var mı? Umarım egzozu orijinale dönüp meni çözdürmeye gittiğinizde cam filmine de laf etmezler. Kanunlar ucu açık bırakıldığı için uygulamalar da polisten polise değişebiliyor.

Beykoz'da Engin Usta var, çok iyidir.
Instagram: egzozcu_engin
Çok sağol hocam. Herhangi birşey yapmadı, sadece ceza yazdı ama süre falan var mıdır bilmiyorum söylemedi bişey. Normal emniyet kemeri cezası yer gibi yazdı ödedim.

Önerdiğin yere hemen bakıyorum çok sağol 🙏

Çok sağol hocam. Herhangi birşey yapmadı, sadece ceza yazdı ama süre falan var mıdır bilmiyorum söylemedi bişey. Normal emniyet kemeri cezası yer gibi yazdı ödedim.

Önerdiğin yere hemen bakıyorum çok sağol 🙏
Rica ederim

Geçici izin belgesi vermedi mi memur?

keşke yalan söylemek yerine "evet abi var, bir heves yaptırdım, artık söktürürüm, mümkünse bu seferlik ceza yazmasanız olmaz mı? mutlaka en kısa zamanda söktüreceğim." desen daha iyi olurdu. göz göre göre yalan söylemek iyi değil.

Geri
Üst Alt