2020 Audi A3 Sport İlk Deneyimlerim

Netrodo

Üye
İsim
Ömer Kaan
Herkese Selamlar,
Audi A3 Aracımı Bugün Teslim Aldım ve Biraz Deneyimleme Şansım Oldu. Sport Paket Olduğu İçin Sürüş Modu Seçimi Yapabiliyorum Ancak Comfort Modda Olmasına Rağmen Sanki Golf'e Göre Direksiyon Biraz Daha Ağır Geldi. Onun Dışında Golf'le Kıyaslamam Gerekirse Tek Eksiğim Multimedya Yönünden Olur Oda Ekranın Dokunmatik Olmaması ve Apple Car Play Olmaması. Onun Dışında Comfortline Opsiyonsuz Golf'ten Geçtiğim İçin Diğer Çoğu Şey Daha İyi Geldi Ama Şimdiki Aracıma Eşdeğer Dolulukta Golf'ten Geçseydim Ne Düşünürdüm Açıkçası Aynı Aracın Daha Kaliteli Malzeme Kullanılmışı Olurdu Herhalde. Şimdiden Aksesuarlar Sipariş Vermeye Başladım Yavaş Yavaş Dolduruyorum. Eski Aracım Golf'un Fotosunuda Koyacağım Karşılaştırma Olsun Diye.

Ekli dosyalar

• 609FBF42-D1C0-42E1-AB8E-6DFD8D309025.jpeg
    609FBF42-D1C0-42E1-AB8E-6DFD8D309025.jpeg
    191.5 KB · Görüntüleme: 170
  • 4B55F168-D2A8-49DC-93DB-693BD0D542AF.jpeg
    4B55F168-D2A8-49DC-93DB-693BD0D542AF.jpeg
    204.4 KB · Görüntüleme: 165

Hayırlı olsun, Güle güle kullanın. Her ikisininde ayrı güzellikleri var doğrusu. Artık kötü araba kalmadı, marka sevdasıda bitti gibi şartlardan dolayı. Güzel bir seçim yapmışsınız.

Hayırlı olsun ben de dizel golf7 den benzinli a3 e geçiş yaptım bana da direksiyon bir tık ağır geldi ama kalite farkı bariz ortada bence :) allah kazasız belasız binmeyi nasip etsin

Hayırlı olsun, Güle güle kullanın. Her ikisininde ayrı güzellikleri var doğrusu. Artık kötü araba kalmadı, marka sevdasıda bitti gibi şartlardan dolayı. Güzel bir seçim yapmışsınız.
Aynen öyle artık istediğimiz arabayı bulmak hayal oldu. Temiz olsun yeter diyip geçiştiriyoruz...

Hayırlı olsun ben de dizel golf7 den benzinli a3 e geçiş yaptım bana da direksiyon bir tık ağır geldi ama kalite farkı bariz ortada bence :) allah kazasız belasız binmeyi nasip etsin
Kesinlikle, altta Golf olsada iç kalite kesinlikle fark ediyor.

Hayırlı olsun. Kazasız güle güle kullanın. Karşılaştırmaları yazdıkca biz de faydalanırız.

Hayırlı olsun hocam, kazasız belasız günlerde keyifle kullanmanız dileğiyle.

Hayırlı olsun. Kazasız güle güle kullanın. Karşılaştırmaları yazdıkca biz de faydalanırız.
Aynen bende öyle yapmayı düşünüyorum. Hayırlısı ile arabanın içini dışını öğrenelim bakalım nasıl araçmış 👍

• Beğen
Tepkiler: SCC

Geri
Üst Alt